Microsoft Office 2013 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2013 Standard

Microsoft Office Standard 2013 oferuje kompleksowe rozwiązanie do codziennej pracy biurowej dzięki sześciu różnym programom: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher i OneNote.

Odpowiedni zestaw narzędzi do firmy i domu

Na przykład, Word jest idealnym narzędziem do tworzenia dokumentów i edytowania tekstu. Z kolei Outlook umożliwia monitorowanie skrzynek e-mail i zarządzanie szeroką bazą danych kontaktów za pomocą myszy, klawiatury lub interfejsu do obsługi dotykowej palcami.

W ten sposób, jedna licencja na MS Office Standard 2013 zapewnia użytkownikom pełen zestaw narzędzi do codziennej pracy biurowej.

Funkcje Microsoft Office 2013 Standard

Możliwość połączenia Outlook 2013 z kontem Web-mail i dostęp do wiadomości e-mail, kontaktów i terminów z dowolnego miejsca

Otwieranie, tworzenie i przerabianie plików PDF w Word 2013. Do tego nie potrzebujecie Państwo żadnych, dodatkowych programów

Wygodny tryb odczytu w opcji touch - wykorzystujący przy przewijaniu jedynie gest machnięcia

W dokumencie Word możliwa integracja filmów z internetu, na przykład z Youtube

Funkcja Fill Flash w Excel 2013 automatyczne wypełnianie wielu pól jednocześnie

Analiza Quick, dane mogą być szybko analizowane i wzbogacane o dodatkowe informacje

Zaawansowane, bardziej nowoczesne szablony dla tworzenia jeszcze atrakcyjniejszych graficznych analiz oraz wyników

Dwa różne widoki w prezentacji PowerPoint 2013. Na drugim ekranie możliwe jest wprowadzenie dodatkowych notatek

W tablecie możliwa jest zmiana między slajdami przy pomocy przesunięcia palcem po ekranie

Nowe narzędzia do projektowania, usługa inteligentnego przewodnika

Kompatybilny z systemem Windows Server

Pakiet biurowy nowej generacji

Program Word2013

Word

Word 2013 przeniósł edytowanie dokumentów na zupełnie nowy poziom. Program ma nowy wygląd i więcej funkcji niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowe opcje układu sprawiają, że wyrównanie grafiki jest dziecinnie proste. Tryb czytania został zoptymalizowany, aby poprawić wrażenia z czytania na ekranie. Inteligentniejsze funkcje współpracy umożliwiają programowi Word 2013 otwieranie i edytowanie plików PDF, ułatwiając zarządzanie długimi dokumentami. Praca z tabelami stała się bardziej intuicyjna.

Program Excel2013

Excel

Rozpocznij swoją grę polegającą na analizie danych w programie. Ten innowacyjny program jest wyposażony w przydatne narzędzia, dzięki którym wykonywanie zadań związanych z analizą danych jest dziecinnie proste. Nowy widok Backstage jest mile widzianym dodatkiem.
Narzędzie Flash Fill oszczędza cenny czas użytkowników, ucząc się wzorców wprowadzania danych, a następnie wykonując zadanie za Ciebie.Zalecane wykresy i szybka analiza to ogromne oszczędności czasu. Wybór wykresu jest uproszczony, pokazując tylko typy wykresów odnoszące się do wybranych danych. Tworzenie znaczących tabel przestawnych zajmuje tylko kilka kliknięć myszą dzięki nowym zalecanym tabelom przestawnym . Udostępniaj pracę i współpracuj z innymi za pośrednictwem usługi SkyDrive.

Program PowerPoint 2013

PowerPoint

PowerPoint 2013 to znacznie więcej niż aplikacja do pokazu slajdów. Płynnie przełączaj się między kontami. Ciesz się integracją SkyDrive, aby ułatwić współpracę. Nowe prowadnice wyrównania wyrównują obiekty i tekst względem siebie, aby zapewnić bardziej zrównoważony wizualnie wygląd.
Dzięki PowerPoint 2013 można teraz dodawać filmy , obrazy i pliki audio bezpośrednio z Internetu . Nie musisz najpierw pobierać ich na komputer ani bawić się skomplikowanym kodem osadzania. Kolejną fajną funkcją jest możliwość zapisania prezentacji w formacie wideo MPEG-4, aby ułatwić bezpośrednie odtwarzanie.

Program Outlook 2013

Outlook

Dzięki nowej metodzie Outlook 2013 pomaga skupić się i szybciej przełączać między głównymi elementami. Możliwe są odpowiedzi w tekście za pomocą jednego kliknięcia. Przeglądaj wiadomości i działaj na nich bezpośrednio z poziomu listy. Spotkania i zadania można przeglądać szybko, bez konieczności otwierania oddzielnych okien.
Możesz nawet sprawdzić prognozę pogody bezpośrednio z kalendarza, aby zaplanować wydarzenia dnia. Dzięki sprytnemu przypomnieniu o załącznikach nigdy nie zapomnisz o załączeniu kolejnego pliku . Skrzynki pocztowe witryn zapewniają centralne miejsce do przechowywania dokumentów projektu, kalendarzy i list zadań zespołu.

Program OneNote 2013

OneNote

Cyfrowa aplikacja do robienia notatek, bez wszystkich reguł programu Word. Uporządkuj swoje pomysły, plany i myśli. Nowa zakładka do strzyżenia stron internetowych umożliwia natychmiastowe zapisywanie przeglądanych treści w notatniku.
Program OneNote jest teraz zintegrowany z funkcjami RSS, Feedly, Weave i innymi , aby ułatwić Ci pracę. Obsługiwane są smartpeny Livescribe, dzięki czemu możesz mądrzej pisać, rysować i rysować. Natychmiast wyślij do siebie notatki e-mailem, używając nowego adresu OneNote.com. Obecnie obsługiwane są równania matematyczne .

Program Publisher 2013

Publisher

Microsoft Publisher 2013 to narzędzie do tworzenia i publikowania publikacji, takich jak broszury, ulotki, plakaty i inne materiały reklamowe. Program oferuje szeroką gamę szablonów i motywów, które pomagają użytkownikom szybko i łatwo stworzyć profesjonalne i atrakcyjne publikacje. Można łatwo dodawać tekst, grafikę i inne elementy do projektu, a narzędzia formatowania pozwala na dostosowanie wyglądu do własnych potrzeb.

Microsoft Office 2013 Standard

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Odnowiony Microsoft Word 2013 ma nowy interfejs i kilka przydatnych aktualizacji, które pomogą organizacjom non-profit, organizacjom charytatywnym i bibliotekom tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty, łatwiej udostępniać i współpracować oraz pracować wydajniej.

Excel

Nowy Excel Data Model pozwala dopasować się do zaawansowanych funkcji analitycznych, które wcześniej były dostępne tylko po zainstalowaniu Power Pivot dodatek. Oprócz tworzenia tradycyjnych tabel przestawnych można teraz tworzyć tabele przestawne na podstawie wielu tabel w programie Excel .

PowerPoint

Strona docelowa programu PowerPoint 2013 przeszła bardzo potrzebny lifting. Strona docelowa poprzedniej wersji, Microsoft Office 2010, dla niektórych użytkowników wyglądała bardzo nijak, a nawet dezorientująco.

Outlook

Outlook 2013 zawiera wbudowaną obsługę Exchange ActiveSync, co oznacza, że ??nie potrzebujesz specjalnego dodatku łączącego, aby połączyć się z Outlook .com (dawniej Hotmail). Ponadto, jeśli używasz Zadań do planowania każdego szczegółu swojego życia, możesz teraz zsynchronizować Zadania programu Outlook .com z programem Outlook, aby połączyć wszystkie te plany.

OneNote

Podobnie jak inne programy w nowym pakiecie Microsoft Office, zarówno OneNote 2013 , jak i PowerPoint 2013 są zaprojektowane do pracy i synchronizacji na wielu urządzeniach. Oba programy są również zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych, dzięki czemu można ich używać na tablecie lub komputerze z monitorem dotykowym.

Publisher

Zastosuj nowe efekty do tekstu w swoich publikacjach: Wybieraj spośród nowych cieni, odbić, poświaty i skosów. Zaznacz tekst i kliknij Efekty tekstowe na karcie Narzędzia pól tekstowych — Formatowanie .

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Windows Server
Kod producenta:
021-10257
Programy:
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym