Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Stań się wydajniejszym uczniem z pomocą pakietu biurowego firmy Microsoft. Skorzystaj z pakietu Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, aby uzyskać dostęp do wszystkich klasycznych aplikacji i niezbędnych usług, aby odnieść sukces w swojej dziedzinie studiów i osiągnąć swoje cele. Ekskluzywna oferta i licencja oferowana naukowcom dają możliwość uzyskania dostępu do wysokiej klasy narzędzi za niską cenę.

Wszystko, czego trzeba do efektywnej pracy w warunkach domowych

Wystarczy jedno pobranie, aby uzyskać dostęp do wszystkich klasycznych aplikacji pakietu Office, w tym programów Excel, PowerPoint i Word. Narzędzia zawarte w aplikacjach Microsoft Office 2019 Home Student są łatwe w użyciu i zwiększają wygodę pracy szkolnej lub zadań osobistych

Całkowicie nowy pakiet Office 2019 jest przeznaczony dla współpracujących ze sobą uczniów, zespołów lub rodzin. Współpraca jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, dzięki aplikacjom pakietu Office zainstalowanym na komputerze z systemem Windows 10. Ta wersja pakietu zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia dokumentów wraz z prezentacjami projektów i zadań.

Funkcje Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Pasek menu w aplikacjach Office 2019 można dowolnie przerabiać, aby uzyskać szybszy dostęp do ważnych dla siebie funkcji.

Możliwość wysyłania prezentacji PowerPoint bezpośrednio do odbiorcy przez internet, nawet jeśli nie ma on Microsoft Office 2019

Więcej szablonów: Word, Excel, PowerPoint, Excel w Office 2019, który oferuje szerokie opcje podglądu, aby szybciej wyszukać sobie właściwy project

Importuj dane z różnych źródeł, takich jak SQL, Access, strony internetowe, korzystając z ulepszonego dodatku Power Query

Bezproblemowa edycja zdjęć dzięki ulepszonym funkcjom programu Word

Asystent „Tell Me” – pomaga Państwu odszukać określone funkcje w ramach programu i właściwie je zastosować. W ten sposób praca przebiega sprawniej

Odświezone funkcje „Morph” i „Animation”, które pozwolą uatrakcyjnić prezentację PowerPoint

Pakiet biurowy Office 2019 nowej generacji dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Office 2019 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Program Word 2019

Word

Pracuj łatwiej. Pracuj bardziej naturalnie dzięki nowym i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego, takim jak przenośny piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia.

 • Czarny motyw
 • Narzędzia edukacyjne (napisy i opisy dźwiękowe)
 • Funkcja mowy (zamiana tekstu na mowę)
 • Ulepszona funkcja pisma odręcznego
 • Ulepszenia dostępności
Program Excel 2019

Excel

Wykonuj lepszą analizę danych. Program Excel 2019 dodaje nowe, zaawansowane funkcje analizy danych, w tym nowe formuły i wykresy oraz ulepszenia programu PowerPivot.

 • Wykresy lejkowe, mapy 2D i osie czasu
 • Nowe funkcje i złącza programu Excel
 • Możliwość publikowania Excela w PowerBI
 • Ulepszenia PowerPivot
 • Ulepszenia PowerQuer
Program PowerPoint 2019

PowerPoint

Twórz bardziej wpływowe treści. W programie PowerPoint 2019 możesz tworzyć prezentacje kinowe z nowymi funkcjami, takimi jak Morph i Zoom.

 • Możliwości powiększania do zamawiania slajdów w prezentacjach
 • Funkcja przejścia Morph
 • Możliwość wstawiania i zarządzania ikonami, modelami SVG i 3D
 • Ulepszony piórnik do roamingu
Program OneNote 2019

OneNote

W pakiecie nie ma programu OneNote, ponieważ zastępuje go wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10. Program OneNote 2019 można zainstalować jako funkcję opcjonalną w Instalatorze pakietu Office.

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

wybrane nowości w programach zawartych w pakiecie.

Word

Narzędzie do sprawdzania ułatwień dostępu jest lepsze niż kiedykolwiek dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom, aby Twoje dokumenty były bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wdrażaj zalecenia bezpośrednio z panelu za pomocą jednego kliknięcia.

Excel

Autouzupełnianie programu Excel nie jest tak wybredne jak wcześniej. Na przykład, powiedzmy, że chcesz użyć funkcji DNI.ROBOCZE, ale nie pamiętasz, jak jest napisana. Jeśli wpiszesz po prostu = DNI , menu autouzupełniania przywróci wszystkie funkcje zawierające „DNI”, w tym DNI ROBOCZE . Wcześniej trzeba było dokładnie przeliterować nazwę funkcji.

PowerPoint

Aby uczynić prezentację bardziej dynamiczną i umożliwić niestandardową nawigację w jej obrębie, wypróbuj Zoom for PowerPoint. Podczas tworzenia powiększenia w programie PowerPoint możesz przechodzić do i z określonych slajdów, sekcji i części prezentacji w wybranej przez siebie kolejności podczas prezentacji, a ruch z jednego slajdu do drugiego wykorzystuje efekt powiększenia.

OneNote

Ten nowy opcjonalny tryb przełącza elementy interfejsu programu OneNote z jasnego na ciemny - jako preferencje kolorów lub jako korzyść funkcjonalna.
Tryb ciemny może poprawić czytelność notatek w warunkach słabego oświetlenia, zwiększyć czytelność interfejsu użytkownika, zapewnić lepszy kontrast i zmniejszyć zmęczenie oczu.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Typ licencji:
Tylko do użytku domowego
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
79G-05018
Programy:
Excel
OneNote
PowerPoint
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
Windows: 1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy
Pamięć RAM
Windows: 2 GB (32-bit), 4GB (64-bit)
Miejsce na dysku twardym
Windows: 4 GB
Karta graficzna
Windows: Wymagany DirectX10
Ekran
1280 x 768