Tracker Software PDF-XChange Editor Plus 10 - licencja edukacyjna
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Edukacyjny
Okres licencji
Wieczysta
Okres aktualizacji
12-36 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

PDF-XChange Editor Plus 10 - licencja edukacyjna

PDF-XChange Editor Plus 10 to niezwykły program służący do edycji plików w formacie PDF. Program ten umożliwia tworzenie, edytowanie, przeglądanie, drukowanie oraz podpisywanie dokumentów PDF. PDF-XChange Editor 10 oferuje wiele narzędzi do edycji plików PDF, takie jak dodawanie i usuwanie stron, wstawianie obrazów, tekstów, linii, kształtów i adnotacji.

Dodatkowe informacje

Licencja jest wieczysta i obejmuje jeden rok darmowej konserwacji, upoważniającej do wszystkich aktualizacji. Jeśli zdecydujesz się nie odnowić konserwacji po upływie terminu, Twoja licencja pozostaje ważna i daje Ci prawo do korzystania z dowolnej wersji, która została wydana wcześniej podczas Twojego ważnego okresu konserwacji.

Okres licencji = okres aktualizacji (konserwacji)

Licencja edukacyjna jest przeznaczona dla szkół, uczniów oraz nauczycieli. Aby skorzystać z niej, konieczne jest przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego status jednej z tych grup na adres e-mail sklepu.

Dodatkowe funkcje w wersji PDF-XChange Editor Plus

PDF-XChange Editor Plus to rozszerzona wersja PDF-XChange Editor, która oferuje dodatkowe funkcje i narzędzia takie jak:

Ulepszony silnik OCR

PDF-XChange Editor Plus jest wyposażony w ulepszony silnik OCR, który jest dokładniejszy, bardziej dynamiczny i wydajny niż domyślny mechanizm OCR w edytorze PDF-XChange.

Tworzenie i edycja formularzy do wypełnienia

PDF-XChange Editor Plus oferuje szereg dynamicznych opcji tworzenia formularzy. Dostosuj właściwości formularzy, aby skorzystać z szeregu konfigurowalnych opcji stylu, układu i funkcji formularzy.

Tworzenie dynamicznych stempli

PDF-XChange Editor Plus zawiera funkcję dodawania dynamicznych akcji JavaScript do stempli, umożliwiając tworzenie stempli, które będą wyświetlać dynamiczne informacje, takie jak bieżąca data.

Porównywanie dokumentów

Funkcja Porównaj dokumenty może służyć do porównywania dokumentów i zapewnia podsumowanie różnic, w tym zastąpienia, wstawienia, usunięcia i zmiany stylu między dokumentami

Edytor PDF-XChange to ponad 300 przydatnych funkcji

Poza standardową edycją plików PDF program umożliwia konwertowanie dokumentów z innych formatów na PDF i odwrotnie, a także zaawansowane funkcje zabezpieczania dokumentów, takie jak szyfrowanie, hasła i certyfikaty.

Dodawanie i usuwanie znaków wodnych

Możesz spersonalizować swoje dokumenty dodając niestandardowe znaki wodne. W tym celu wykorzystaj funkcję "Dodaj znak wodny". W przypadku, gdy natrafisz na niechciane znaki wodne, możesz użyć funkcji "Usuń znaki wodne", aby pozbyć się ich z dokumentu. Dzięki tym funkcjom z łatwością zabezpieczysz swoje dokumenty i dostarczysz je w bezpieczny sposób.

Edycja tekstu

Możesz skorzystać z funkcji "Dodaj tekst", aby dodać tekst do swoich dokumentów na poziomie zawartości podstawowej. Dzięki temu łatwiej uzupełnisz lub zmodyfikujesz treść dokumentu.

Dodawanie adnotacji plików audio do dokumentów

Narzędzie "Sound Tool", pozwala dodać treści audio do swoich dokumentów. Możesz przesłać plik dźwiękowy lub skorzystać z mikrofonu, aby nagrać własny materiał. W programie dostępne są różne domyślne ikony, które reprezentują pliki dźwiękowe i można je dostosować do własnych potrzeb.

Korekta tekstów

Możesz skorzystać z funkcji "Korekta tekstu", aby dodać adnotacje wskazujące na konieczność usunięcia lub zastąpienia podstawowego tekstu treści. Dzięki temu łatwiej będzie zaznaczyć miejsca, w których wymagana jest edycja lub uzupełnienie tekstu.

Dodawanie tła do dokumentów

Możesz dodać w pełni konfigurowalne tła do swoich dokumentów. Dzięki temu będziesz mógł dostosować wygląd dokumentu do swoich preferencji i wymagań.

Poznaj różnicę między wersjami PDF-XChange Editor, PDF-XChange Printer Standard, PDF-Tools a PDF-XChange PRO

PDF-XChange Editor

PDF-XChange Printer Standard

PDF-Tools

PDF-XChange PRO

Obsługa plików PDF 3D
Dodaj numerację Batesa
Dodaj klikalne łącza URL do innych plików PDF
Dodawaj nagłówki/stopki do dokumentów
Dodaj hiperłącza do strony/pliku podczas konwersji do formatu PDF
Dodaj obrazy/podpisy do stron/plików PDF
Dodaj nakładki do dokumentów
Dodawaj znaki wodne (tekstowe lub graficzne) do dokumentów
Edytuj formularze PDF do wypełnienia
Tylko w wersji Plus
Eksportuj do formatów MS Word, PowerPoint, Excel
Opcje osadzania czcionek
Optymalizacja/kontrola kompresji
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Edukacyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 32/64-bit
Dodatkowe informacje
Okres licencji oznacza okres aktualizacji (konserwacji)