TechSmith Camtasia 2024 - licencja EDU
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
2
Obszar zastosowań
Edukacyjny
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

TechSmith Camtasia 2024 - licencja EDU

Szybko i łatwo twórz filmy profesjonalnej jakości dzięki Camtasia. Nagraj swój ekran lub prześlij istniejący film, a następnie wywołaj efekt „Wow!” z efektami, muzyką i nie tylko.

TechSmith Camtasia 2023 - licencja EDU

Program zawiera 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji do nowszych wersji.

Możesz zainstalować licencję na maksymalnie dwóch komputerach dla jednego użytkownika, na przykład na komputerze stacjonarnym i laptopie lub w domu i w pracy.

Oprogramowanie wideo, które pracuje dla Ciebie

Camtasia dla nauczycieli
Camtasia dla projektantów instruktażowych
Camtasia dla marketerów technologicznych

Inspiruj, edukuj i ekscytuj swoich odbiorców.

Wiemy, że tworzenie filmów może wydawać się trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia. Dlatego stworzyliśmy Camtasia — wszechstronne rozwiązanie do nagrywania ekranu i edycji wideo. Praktycznie w mgnieniu oka możesz tworzyć niesamowite filmy, które naprawdę nawiążą kontakt z odbiorcami.

Edukuj

Dzielenie się wiedzą nigdy nie było łatwiejsze! Zacznij od przesłania prezentacji lub istniejącego materiału, a następnie przechwyć ekran, kamerę i mikrofon, aby stworzyć wysokiej jakości wideo, które upraszcza złożone pomysły, demonstruje nowy proces, szkoli ludzi w zakresie nowych umiejętności i nie tylko.

Inspiruj

Gotowy na „WOW!” Twoich odbiorców? Camtasia ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć niesamowite filmy w rekordowym czasie. Z łatwością dodawaj pop i pizazz do swoich filmów za pomocą efektów, przejść, muzyki i nie tylko. A co najlepsze, są niezwykle łatwe do znalezienia, użycia i dostosowania, dzięki czemu masz więcej czasu na tworzenie.

Ekscytuj

Skoncentruj uwagę odbiorców na akcji za pomocą tekstu, kształtów, animacji i nie tylko. Powiększ, aby wyróżnić szczegóły. Przyciągnij uwagę dostosowanym kursorem. Dodaj efekty do pomysłów na przejścia lub po prostu dodaj dodatkowy styl. Możliwości są tak nieograniczone, jak Twoja wyobraźnia!

Realizuj projekty wideo nawet o 40% szybciej

Świetny film zaczyna się od świetnego dźwięku — a doskonały dźwięk zaczyna się od Audiate. Edytuj swój głos tak samo jak tekst i automatycznie generuj napisy. Możesz nawet edytować wideo podczas edycji dźwięku.

Najpotężniejszy na świecie rejestrator ekranu

Zostaw nudne nagrania ekranowe za sobą. Oprócz przechwytywania ekranu w wysokiej rozdzielczości, Camtasia nagrywa mikrofon, dźwięk systemowy, kamerę i kursor, dzięki czemu możesz edytować je osobno lub wszystkie naraz. Twoja edycja będzie szybsza i łatwiejsza, a wyniki będą niesamowite.

Kamera

Uchwyć kamerę podczas nagrywania, aby dodać osobowości swoim filmom. Ustaw wideo z kamery w dowolnym miejscu.

Mikrofon

Doskonały dźwięk jest niezbędnym elementem Twojego filmu. Camtasia ułatwia przechwytywanie mikrofonu w celu uzyskania krystalicznie czystego głosu.

Dźwięk systemowy

Chcesz udostępnić dźwięki generowane przez oprogramowanie lub komputer? Teraz twoi widzowie mogą usłyszeć to, co ty.

Dane kursora

Kursor myszy może pomóc wyróżnić ważne funkcje lub elementy UX. Przechwyć te dane, aby ułatwić późniejszą edycję.

Rozpal iskrę kreatywności

Czasami rozpoczęcie nowego filmu może być onieśmielające. Na szczęście Camtasia oferuje setki szablonów, zasobów i efektów tekstowych, które pomogą rozpalić Twoją kreatywność. Tworzenie profesjonalnie wyglądających filmów nigdy nie było łatwiejsze!

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
2
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
CM01A-N-24
Segment rynku:
Edukacyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS 11, macOS 13.0 lub nowszy
Procesor
PC: Procesor Intel 8 generacji lub nowszy, AMD Ryzen z serii 2000 lub nowszy, MAC: Procesor Intel Core i5 z 4 rdzeniami lub gen 1 M1 SoC
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 16 GB)