• Obniżka

Windows Server 2012 Essentials

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
949,00 zł
849,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Windows Server 2012 Essentials 

Dla małych przedsiębiorstw, które chcę skorzystać z scentralizowanego przechowywania danych i łatwo administrować siecią, Microsoft Windows Server 2012 Essentials jest doskonałym rozwiązaniem. Zoptymalizowana technologia serwerowa, szybki do zainstalowania i zapewniający małym firmom szeroki zakres funkcji. System przekonuje do siebie niezwykle prostą obsługą. Specjalny asystent pomoże Wam zainstalować program Windows Server 2012 Essentials, dzięki czemu niepotrzebne są specjalne umiejętności obsługi komputera aby uruchomić sieć. Poszczególne zadania administracyjne są wykonywane na specjalnym Dashboard, dlatego macie Państwo stały wgląd w program. Dla wszystkich pojawiających się zadań, dostępny jest zintegrowany asystent. Server 2012 Essentials przeznaczony jest dla 25 użytkowników lub 50 urządzeń, bez konieczności zakupu dodatkowych licencji User CALs.

Najważniejsze funkcje systemu Windows Server 2012 Essentials

  • Przejrzysty Dashboard ułatwiający zarządzanie systemem.
  • Możliwy do zainstalowania agent, tworzący kopie zapasowe stacji roboczych na serwerze.
  • Tworzenie historii pliku zapewniającej możliwość przywrócenia danych.
  • Wiele etapów pracy może być przeprowadzanych bez udziału administratora.
  • Remote Web Access umożliwia zdalne sterownanie serwerem. 
  • Prawa dostępu mogą być definiowane i zarządzane za pomocą Dashboard.

Efektywne tworzenie kopii zapasowych z Windows Server 2012 Essentials

Zwłaszcza w małych przedsiębiorstwach, dane użytkowników często nie są zapisywane na serwerze, ale tylko na odpowiedniej stacji roboczej. Server 2012 Essentials wyposażony jest w agenta, który po udanej instalacji, automatycznie tworzy na serwerze kopię zapasową wszystkich stacji roboczych. Jeśli komputer ulegnie awarii, możecie bardzo łatwo całą utracona zawartość, zgrac na nowo z serwera na dysk CD lub USB. System Windows Server 2012 Essentials pracuje optymalnie z Windows 8. Kopie historii plików są automatycznie tworzone przez Microsoft Windows Server 2012 Essentials kilkakrotnie w ciągu dnia. W każdej chwili można przywrócić utracone pliki.

Zdalna obsługa poprzez Remote Web

Windows Server Essentials 2012 umożliwia Państwu dostęp do serwera za pośrednictwem internetu. Jako administrator, możecie Państwo zdalnie zarządzać serwerem i stacjami roboczymi. Nie jesteście zmuszeni być na miejscu a przez to pracujecie bardziej elastycznie. Wszyscy użytkownicy, w razie konieczności mogą połączyć się z serwerem i mają dostęp do danych, prosto ze swojego domu. Wasi pracownicy, dzięki Windows Essentials 2012 mogą pracować praktycznie wszędzie i mają wszystkie swoje pliki praktycznie w zasięgu ręki. Prawa dostępu do systemu można określić przy pomocy zaledwie kilku kliknięć na Dashboard. 

Microsoft Windows Server 2012 Essentials pracuje na serwerze fizycznym z maksymalnie dwoma procesorami. Prostota obsługi i rozbudowane funkcje czynią Windows Essentials 2012 idealnym systemem dla małych firm, które poszukują łatwych rozwiązań serwerowych.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny  Windows Server 2012 Essentials
Procesor  Co najmniej 1,4 GHz 64-bitowy procesor
Pamięć RAM  Co najmniej 512 MB 
Miejsce na dysku twardym  Minimum 32 GB 
Karta graficzna -
Karta dźwiękowa -