Microsoft Windows Server 2019 Datacenter (16 Core)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
64 bit

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter (16 Core)

Zaprojektowany z myślą o dużych korporacjach, Windows Server 2019 Datacenter jest najbardziej odpowiedni dla dużych fizycznych lub minimalnie zwirtualizowanych środowisk. To wydanie oferuje najwięcej ze wszystkich dostępnych rozwiązań. Przenieś swój serwer na wyższy poziom, korzystając z narzędzi i funkcji klasy korporacyjnej.

Sterowanie Windows Server

Zdobądź najnowszy i najpotężniejszy system Windows Server 2019 Datacenter

Jednym z głównych punktów zainteresowania podczas aktualizacji do Windows Server 2019 Datacenter powinno być jego bezpieczeństwo. Opracowując to rozwiązanie, firma Microsoft zwróciła szczególną uwagę na to, aby zagrożenia z sieci WWW nie mogły wyrządzić szkody serwerowi oraz innym urządzeniom z danymi. Dzięki zintegrowanej usłudze Windows Defender Advanced Threat Protection użytkownicy mogą wdrażać mechanizmy bezpieczeństwa zapewniające aktywną ochronę 24/7.

Informacje na temat licencjonowania

Wszystkie rdzenie fizyczne, które zostaną włączone do serwera muszą zostać pokryte licencyjnie.

Dla każdego serwera, wymagane jest pokrycie licencyjne dla minimum 16 rdzeni.

Funkcje Windows Server 2019 Datacenter

Lepszą kontrola nad serwerem, dzięki nowoczesnemu centrum sterowania Windows Admin Center

Nieskończona skalowalność

Udoskonalona integracja z Microsoft Azure

Użyj usług Azure Backup i Azure Files, aby zarządzać danymi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej

Twórz wysoce dostępne i skalowalne rozwiązania pamięci masowej dla wszystkich serwerów i potrzeb biznesowych

Użyj platformy Azure do przechowywania, tworzenia kopii zapasowych serwera i odzyskiwania lokacji. Wykorzystaj usługę Azure Active Directory, aby ulepszyć swój serwer

Zwiększone bezpieczeństwo całego serwera, w tym maszyn wirtualnych. Funkcje, takie jak ochrona Windows Defender, chronione maszyny wirtualne i szyfrowanie kontenerów, zapewniają, że żadne zagrożenia nie zaszkodzą systemowi

Ciesz się mniejszym ruchem w sieci i płynnym odtwarzaniem wideo dzięki ulepszonym technologią wirtualizacji procesorów graficznych

Windows Server 2019 Datacenter

spełnia wymagania największych firm korporacyjnych

Pomieszczenie z serwerami

Unikalne cechy dla edycji Datacenter

Windows Server 2019 Datacenter Edition to najnowsza wersja wysoce zwirtualizowanego oprogramowania stworzonego dla prywatnych i hybrydowych środowisk chmurowych. Innowacyjne oprogramowanie koncentruje się na zapewnieniu najwyższego poziomu elastyczności i kontroli firmom potrzebującym scentralizowanego rozwiązania do łatwiejszego zarządzania obciążeniami gotowymi do pracy w chmurze.

  • infrastruktura konwergentna hybrydowa (HCI)
  • nieograniczone kontenery OSE / Hyper-V
  • chronione maszyny wirtualne
  • sieci zdefiniowane programowo
  • pamięć masowa zdefiniowana programowo.
Bezpieczensto symbol

Bezpieczeństwo

Windows Server 2019 pomaga również zapobiegać złośliwym atakom na system dzięki wzmocnionemu pakietowi zabezpieczeń, który wykrywa również podejrzane działania jako środek zapobiegawczy.

Microsoft Azure

Zmień aplikacje w rozwiązania gotowe do chmury

Użytkownicy mogą zmieniać istniejące aplikacje w rozwiązania gotowe do chmury i pomagać programistom w tworzeniu nowych aplikacji przy użyciu kontenerów, mikrousług i nowego Nano Server. Twoje centrum danych może działać z zautomatyzowanym i odpornym systemem operacyjnym i będzie miało dostęp do wielu tych samych wydajnych w chmurze funkcji, które można znaleźć w centrach danych Microsoft Azure.

"Konfiguracja

Zagnieżdżona wirtualizacja

Zagnieżdżona wirtualizacja to możliwość połączenia maszyny wirtualnej z innymi maszynami wirtualnymi hosta. Wcześniej było to niemożliwe, ale teraz ta funkcja jest wreszcie dostępna w systemie Windows Server 2019. Gdy firma chce wdrożyć dodatkowe hosty Hyper-V i musi zminimalizować koszty sprzętu, może skorzystać z wirtualizacji zagnieżdżonej.

Napis Security

Miejsca do przechowywania

Miejsca do magazynowania w systemie Windows Server 2019 umożliwiają administratorom tworzenie elastycznej pamięci dyskowej. Rozszerza przestrzeń dyskową, aby umożliwić węzłom klastra pracy awaryjnej korzystanie z lokalnej pamięci w tym klastrze, unikając potrzeby współużytkowania sieci szkieletowej.

Organizacja

Elastyczna koncepcja licencjonowania dla dużych organizacji

Firmy, które zakupią Windows Server 2019 DataCenter, skorzystają, tak jak dotąd, z przemyślanej koncepcji licencjonowania, której zaletą jest maksymalna elastyczność. Podobnie jak dla wersji Standard systemu Windows Server 2019, również dla wersji DataCenter licencje są udzielane w zależności od sprzętu poprzez licencjonowanie oparte na rdzeniach, obejmujące korzystające urządzenia lub korzystających użytkowników. Tak jak w poprzedniej wersji, obowiązuje zasada „minimum 8 rdzeni” na procesor i „minimum 16 rdzeni” na serwer.

Windows Server 2019 Datacenter

Co jeszcze w nim znajdziemy?

Kontenery systemu Windows Server

Kontenery Windows Server są przeznaczone do obciążeń, w których prywatność nie jest dużym problemem i można udostępniać wspólne zasoby.

Kontener Hyper-V

Kontener Hyper-V jest całkowicie odizolowany od innych kontenerów i potencjalnie od serwera hosta. Kontenery Hyper-V są odpowiednie dla obciążeń o wysokim zaufaniu, w których bezpieczeństwo jest najważniejsze.

ReFS

Odporny system plików (ReFS) o wysokiej odporności. Jeśli masz wiele maszyn wirtualnych, dyski dynamiczne mogą szybko się zapełniać, a wpływ może być znaczący. Korzystając z funkcji ReFS, aby w pełni przydzielić pamięć masową na dysku, możesz utrzymać hosta w dobrej kondycji, używając w pełni przydzielonych maszyn wirtualnych Hyper-V o stałym rozmiarze.

Chronione maszyny wirtualne

Nowa rola serwera Host Guardian Service zapewnia znacznie większy stopień kontroli nad dostępem do maszyny wirtualnej Hyper-V.

Zagnieżdżona wirtualizacja

Zagnieżdżona wirtualizacja to możliwość połączenia maszyny wirtualnej z innymi maszynami wirtualnymi hosta. Wcześniej było to niemożliwe, ale teraz ta funkcja jest wreszcie dostępna w systemie Windows Server 2019.

Bezpieczny rozruch

Secure Boot jest częścią specyfikacji Unified Extensible Firmware Interface (UEFI), która chroni środowisko startowe serwera przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rozruchu i innymi nieautoryzowanymi rootkitami.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
9EA-01044
Przeznaczenie:
System serwerowy
Licencjonowanie:
Na rdzenie
Ilość rdzeni
16 core
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows Server 2019 Datacenter
Procesor
x64 min. 1,4 GHz
Pamięć RAM
512 MB (2 GB dla serwera z opcją instalacji Desktop Experience)
Miejsce na dysku twardym
Minimum 32 GB (Komputery z ponad 16 GB pamięci RAM wymagają więcej miejsca)
Karta sieciowa
1x Ethernet z przepustowością w zakresie GBit/s
Dodatkowe informacje
Obsługa do 24TB pamięci RAM, Obsługa do 512 rdzeni, Uprawnienia do zainstalowania dwóch maszyn wirtualnych