CorelDRAW Graphics Suite SE (Special Edition) 2023 PL Win ESD
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023

Rozpocznij pracę z CorelDRAW® Graphics Suite SE - przystępnie cenowym zestawem narzędzi dla projektantów na każdym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z materiałów edukacyjnych i przykładowych projektów, a następnie twórz niepowtarzalne prace dzięki aplikacjom do tworzenia ilustracji i układów stron oraz edycji zdjęć. Dostępne aktualizacje i obsługa najnowszych technologii zapewniają imponujące efekty.

Elementy pakietu CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023

CorelDRAW® SE 2023

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Dzięki tej zaawansowanej, kompleksowej aplikacji możesz stworzyć, co zechcesz: grafiki wektorowe, układy stron oraz wiele innych materiałów i prac.

Corel PHOTO-PAINT™ SE 2023

Edycja zdjęć i projektowanie z dokładnością do pikseli

Ciesz się wydajnym przetwarzaniem obrazów dzięki zaawansowanemu programowi Corel PHOTO-PAINT z rozwiązaniami AI i wykorzystuj tok pracy zintegrowany z programem CorelDRAW.

PowerTRACE™

Przekształcanie map bitowych

Narzędzie do konwersji bitmapowych obrazów na wektorowe. Pozwala ono na precyzyjne i szybkie przekształcanie ręcznie wykonanych rysunków lub zdjęć na obrazy wektorowe, co umożliwia ich edycję i skalowanie bez utraty jakości.

CAPTURE™

Przechwytywanie zawartości ekranu

Jednym kliknięciem przechwytuj i zapisuj obrazy z ekranu komputera (cały ekran, poszczególne okna lub listy menu).

Corel BARCODE Wizard

Kreator kodów paskowych

Zaawansowany generator kodów kreskowych umożliwiający szybkie i efektywne tworzenie szerokiej gamy kodów paskowych

Duplexing Wizard

Kreator ręcznego druku dwustronnego

Zaawansowany kreator ręcznego druku dwustronnego, który zapewnia użytkownikom wygodę i precyzję w procesie drukowania dwustronnego. To narzędzie jest zaprojektowane, aby ułatwić użytkownikom drukowanie na obu stronach papieru bez konieczności posiadania drukarki obsługującej automatyczny druk dwustronny

Zasoby CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023

  • 1000 wysokiej jakości obrazków clipart i obrazków cyfrowych
  • 100 zdjęć o wysokiej rozdzielczości do bezpłatnego wykorzystania
  • 175 czcionek
  • 20 ramek zdjęć
  • Ponad 60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, w tym certyfikaty, reklamy, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, plakaty i wiele innych
  • Szkoleniowe nagrania wideo i okno dokowane zawierające podpowiedzi

Twórz wyjątkowe projekty łatwiej!

Odkryj potencjał swojej kreatywności z CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023! Twórz niepowtarzalne projekty graficzne, edytuj zdjęcia, projektuj układy stron, korzystaj z setek efektów i wtyczek.

Całkowicie kompleksowy zestaw profesjonalnego oprogramowania do tworzenia projektów graficznych.

Otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć profesjonalne projekty graficzne, ilustracje, układy stron, trasy, edycję zdjęć, grafiki i strony internetowe oraz pracować zespołowo online, w ramach jednego, kompletnego pakietu zintegrowanych aplikacji, które są łatwe do opanowania i obsługi.

Kompatybilność wsteczna

Zapisuj pliki z wsteczną kompatybilnością, aby można je było otworzyć w starszych wersjach programu CorelDRAW Graphics Suite. Dzięki temu praca wykonana w CorelDRAW Graphics Suite SE 2023 będzie dostępna w dowolnej wersji tego programu.

Wydruki seryjne

W CorelDRAW Graphics Suite SE 2023 można zdefiniować zmienne miejsca podczas drukowania masowego. Ustal, jak często elementy mają się powtarzać, generuj elementy dynamicznie, dodawaj pliki źródłowe, aby reszta procesu drukowania była w pełni zautomatyzowana.

Zaawansowane ustawienia drukowania

W CorelDRAW Graphics Suite SE 2023 masz możliwość dostosowania parserów drukowania do wybranego stylu oraz dodawania pasków kalibracyjnych kolorów do dokumentów. Znaczniki cięcia/zginania ułatwią Ci pracę. Ponadto, w oknie "Opcji drukowania" dostępne są zaawansowane opcje, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDCDGSSE2023ML
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10 (64-bit), z zainstalowanymi aktualizacjami
Procesor
Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
Pamięć RAM
4 GB (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym
2,5 GB
Ekran
1280x720 (100%, 96dpi)
Karta sieciowa
Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite SE oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i zawartości online wymagane jest połączenie z Internetem.
Dodatkowe informacje
CorelDRAW Graphics Suite SE obsługuje system Windows 10 w wersji 2004, 20H2, 21H1 i nowsze wersje, które mogą zostać wydane w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite SE 2023.