JetBrains PyCharm - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Python IDE dla profesjonalnych programistów

JetBrains PyCharm Pro

PyCharm to doskonałe i kompletne IDE dla programistów Python'a obsługujące framework Django. PyCharm posiada funkcje podpowiadania składni, analizy i refaktoryzacji kodu źródłowego, łatwe nawigowanie pomiędzy plikami, klasami, metodami, etc., Obsługiwanymi systemami kontroli wersji są min. Mercurial, Subversion, Git i Perforce. Zaawansowany, graficzny debugger umożliwia dokładne prześledzenie wykonywania programu. IDE obsługuje również testy jednostkowe.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Kompletny pakiet

Inteligentna pomoc Pythona

PyCharm zapewnia inteligentne uzupełnianie kodu, inspekcje kodu, wyróżnianie błędów w locie i szybkie poprawki, a także automatyczną refaktoryzację kodu i bogate możliwości nawigacji.

Web Development Frameworks

PyCharm oferuje doskonałe wsparcie dla nowoczesnych frameworków do tworzenia stron internetowych, takich jak Django, Flask, Google App Engine, Pyramid i web2py.

Narzędzia naukowe

PyCharm integruje się z IPython Notebook, ma interaktywną konsolę Pythona i obsługuje Anacondę, a także wiele pakietów naukowych, w tym matplotlib i NumPy.

Obsługa różnych technologii

Oprócz Pythona PyCharm obsługuje JavaScript, CoffeeScript, TypeScript, Cython, SQL, HTML/CSS, języki szablonów, AngularJS, Node.js i inne.

Możliwości zdalnego rozwoju

Uruchamiaj, debuguj, testuj i wdrażaj aplikacje na zdalnych hostach lub maszynach wirtualnych za pomocą zdalnych tłumaczy, zintegrowanego terminala ssh oraz integracji z platformami Docker i Vagrant.

Wbudowane narzędzia programistyczne

Ogromna kolekcja narzędzi po wyjęciu z pudełka: zintegrowany debugger i program uruchamiający testy; Profiler Pythona; wbudowany terminal; oraz integracja z głównymi systemami VCS i wbudowanymi narzędziami bazodanowymi.

Wszystkie narzędzia Python w jednym miejscu

Bądź bardziej produktywny

Oszczędź czas, podczas gdy PyCharm zajmie się rutyną. Skoncentruj się na większych rzeczach i zastosuj podejście skoncentrowane na klawiaturze, aby w pełni wykorzystać wiele funkcji produktywności PyCharm.

Uzyskaj inteligentną pomoc

PyCharm wie wszystko o Twoim kodzie. Polegaj na nim, jeśli chodzi o inteligentne uzupełnianie kodu, sprawdzanie błędów w locie i szybkie poprawki, łatwą nawigację po projekcie i wiele więcej.

Popraw jakość kodu

Pisz schludny i łatwy w utrzymaniu kod, podczas gdy środowisko IDE pomaga zachować kontrolę nad jakością dzięki kontrolom PEP8, pomocy w testowaniu, inteligentnym refaktoryzacji i wielu inspekcjom.

Po prostu wszystko, czego potrzebujesz

PyCharm został zaprojektowany przez programistów dla programistów, aby zapewnić wszystkie narzędzia potrzebne do produktywnego programowania w Pythonie.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.PC-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
4 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB