JetBrains DataSpell - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

IDE dla profesjonalnych Data Scientists

JetBrains DataSpell

DataSpell to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE), które jest przeznaczone do konkretnych zadań związanych z eksploracyjną analizą danych i prototypowaniem modeli ML (uczenia maszynowego)

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego DataSpell?

Przystosowany do wysokiej interaktywności

Przełączaj się między trybami poleceń i edytora jednym naciśnięciem klawisza. Poruszaj się po komórkach za pomocą klawiszy strzałek. Użyj wszystkich standardowych skrótów Jupytera. Ciesz się w pełni interaktywnymi wyjściami – bezpośrednio pod komórką.

Inteligentna pomoc w kodowaniu

Podczas edycji komórek kodu ciesz się inteligentnym uzupełnianiem kodu, sprawdzaniem błędów w locie i szybkimi poprawkami, łatwą nawigacją i nie tylko.

Naukowa konsola Pythona

Interaktywnie uruchamiaj skrypty Pythona lub dowolne wyrażenia w konsoli Pythona. Zobacz wyjścia i stan zmiennych w czasie rzeczywistym.

Komórki w skryptach Pythona

Podziel skrypty Pythona na komórki kodu z separatorem #%% i uruchamiaj je pojedynczo, tak jak w notatniku Jupyter.

Wyjścia danych i wizualizacji

Przeglądaj DataFrames i wizualizacje bezpośrednio na miejscu za pomocą interaktywnych elementów sterujących. Obsługiwane są wszystkie popularne biblioteki naukowe Pythona, w tym Plotly, Bokeh, Altair, ipywidgets i inne.

Kontrola wersji

Klonuj projekty Git, zatwierdzaj i wypychaj zmiany, pracuj z kilkoma gałęziami, zarządzaj listami zmian i etapami aktualizacji przed ich zatwierdzeniem.

Terminal

Pracuj z powłoką wiersza poleceń za pomocą wbudowanego terminala, który obsługuje wszystkie te same polecenia, co system operacyjny.

Narzędzia bazodanowe

Uzyskaj dostęp do bazy danych i wysyłaj zapytania bezpośrednio z IDE. Polegaj na pomocy inteligentnego kodowania podczas edytowania kodu SQL, wykonywania zapytań, przeglądania danych i zmieniania schematów.

Najważniejsze cechy DataSpell

Pyton

Niezależnie od tego, czy pracujesz w notatnikach Jupyter, czy skryptach Pythona, zawsze będziesz mógł polegać na inteligentnym uzupełnianiu kodu, sprawdzaniu błędów w locie i szybkich poprawkach oraz łatwej nawigacji po kodzie.

Markdown

DataSpell obsługuje edycję i renderowanie języka Markdown zarówno w komórkach notatnika, jak iw osobnych plikach. Obsługa LaTeXa nie jest jeszcze gotowa, ale wkrótce.

Wyjścia interaktywne

DataSpell w pełni obsługuje zarówno statyczne, jak i oparte na JavaScript dane wyjściowe używane przez biblioteki naukowe, takie jak Plotly, Bokeh, Altair, ipywidgets i inne. W przypadku DataFrames DataSpell oferuje rozbudowane interaktywne kontrolki tabel.

Conda

Wbudowana obsługa Condy ułatwia tworzenie, zarządzanie i ponowne wykorzystywanie środowisk i zależności.

Debuger

Debuger jest obsługiwany zarówno w notatnikach Jupyter, jak i skryptach Pythona. Zatrzymaj się w punktach przerwania, przejdź przez kod, przeglądaj i zarządzaj stanem zmiennych.

SQL

Połącz się z bazą danych, aby przeglądać tabele, przeprowadzać refaktoryzacje, importować/eksportować dane i nie tylko.

R

Podstawowa obsługa języka R obejmuje debugger, eksplorator zestawów danych i wizualizacji, menedżer pakietów, inteligentną pomoc w kodowaniu i nie tylko.

Wtyczki

Emulacja Vima, Docker, dodatkowe VCS, niestandardowe motywy wyglądu i wiele więcej są dostępne za pośrednictwem wszechświata wtyczek.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.DS-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
4 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB