Microsoft 365 Business Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
5
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy / Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne
Aplikacje online

Ta wersja Microsoft 365 Business zapewnia Twojej firmie dostęp do całego pakietu Microsoft Office dla firm online za pośrednictwem usługi chmury firmy Microsoft.

Microsoft 365 Business Standard

(dawniej Microsoft Office 365 Business Premium)

Microsoft 365 Business standard to najlepszy pakiet biurowy, ponieważ oferuje potężne pakiety oprogramowania, które pomagają organizacjom osiągnąć sukces pod każdym względem, od tworzenia wielokrotnie nagradzanych prezentacji po śledzenie i znajdowanie sposobów na poprawę wyników finansowych.

Kupująć subskrybcję Microsoft 365 otrzymujesz pełne, najnowsze i najlepsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych, które są pobierane bezpośrednio na twoje ulubione urządzenia. Pliki są przechowywane w trybie online, dlatego możesz udostępnić je innym osobom, a nawet je współtworzyć, w czasie rzeczywistym - gdziekolwiek jesteś. Wszystkie narzędzia, które znasz i które lubisz, teraz stworzone z myślą o jeszcze większej produktywności i pracy zespołowej.

Funkcje Microsoft 365 Business Standard

Najnowsze wersje programów Microsoft na wszystkich rodzajach urządzeń (PC, Mac, urządzeniach mobilnych)

Łatwa współpraca nad projektami i konferencje HD online

OneDrive – darmowy schowek online 1TB

Lepsza organizacja pracy – poczta elektroniczna 50 GB

NOWOŚĆ! Sway – aplikacja do tworzenia atrakcyjnych interaktywnych raportów i prezentacji

Lepsza komunikacja, dzięki Microsoft Teams oraz firmowej sieci społecznościowej Yammer

Zarządzanie pracą zespołową z SharePoint Online

Jedna licencja obejmuje w pełni zainstalowane aplikacje pakietu Office na 5 telefonach, 5 tabletach i 5 komputerach PC lub Mac na użytkownika

Microsoft 365 Business Standard - niezawodność

nowe rozwiązania aplikacji i usług

Twórz najlepsze teksty wszędzie, gdzie piszesz

Redaktor Microsoft to inteligentny asystent, który pozwala tworzyć najlepsze teksty wszędzie tam, gdzie piszesz. Redaktor udostępnia zaawansowaną pomoc dotyczącą gramatyki i pisowni w ponad 80 językach.

Jedno bezpieczne miejsce na zdjęcia i pliki

W ramach subskrypcji Microsoft 365 otrzymujesz 1 TB miejsca w chmurze OneDrive. To wystarczy na 300 000 zdjęć i wszystkie dokumenty, które możesz otwierać, edytować i udostępniać na wszystkich swoich urządzeniach, wiedząc, że Twoje pliki są stale chronione i mają kopie zapasowe.

Microsoft 365 na tablecie

Aktualizacje zawsze na czas

Wraz z zakupem subskrypcji Microsoft 365 otrzymujesz najnowsze wersje oprogramowania, a ich uaktualnienia będzie można zainstalować zaraz po ich udostępnieniu, bez dodatkowych kosztów. To ty decydujesz o instalowaniu uaktualnień, o tym czy i kiedy przejść na nową wersję.

Pakiet biurowy Microsoft 365 Business Standard nowej generacji

Postaw na zestaw niezawodnych aplikacji. Pracuj nowocześnie z Microsoft 365 i przekonaj się jak przyjemna może stać się Twoja praca!

Program Word w Microsoft 365

Word

Pracuj łatwiej. Pracuj bardziej naturalnie dzięki nowym i ulepszonym funkcjom pisma odręcznego, takim jak przenośny piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia.

 • Czarny motyw
 • Narzędzia edukacyjne (napisy i opisy dźwiękowe)
 • Funkcja mowy (zamiana tekstu na mowę)
 • Ulepszona funkcja pisma odręcznego
 • Ulepszenia dostępności
Program Excel w Microsoft 365

Excel

Wykonuj lepszą analizę danych. Program Excel 2019 dodaje nowe, zaawansowane funkcje analizy danych, w tym nowe formuły i wykresy oraz ulepszenia programu PowerPivot.

 • Wykresy lejkowe, mapy 2D i osie czasu
 • Nowe funkcje i złącza programu Excel
 • Możliwość publikowania Excela w PowerBI
 • Ulepszenia PowerPivot
 • Ulepszenia PowerQuer
Program PowerPoint w Microsoft 365

PowerPoint

Twórz bardziej wpływowe treści. W programie PowerPoint 2019 możesz tworzyć prezentacje kinowe z nowymi funkcjami, takimi jak Morph i Zoom.

 • Możliwości powiększania do zamawiania slajdów w prezentacjach
 • Funkcja przejścia Morph
 • Możliwość wstawiania i zarządzania ikonami, modelami SVG i 3D
 • Ulepszony piórnik do roamingu
Program Outlook w Microsoft 365

Outlook

Efektywniej zarządzaj pocztą e-mail. Tryb ostrości blokuje czynniki rozpraszające i umieszcza treści na pierwszym planie. Skoncentrowana skrzynka odbiorcza usuwa mniej ważne wiadomości e-mail z drogi - dzięki czemu możesz od razu zająć się sprawami biznesowymi.

 • Zaktualizowane karty kontaktów
 • Grupy usługi Office 365 (wymaga konta online programu Exchange)
 • @mentions
 • Skoncentrowana skrzynka odbiorcza
 • Karty podsumowania podróży i dostawy
Program OneNote w Microsoft 365

OneNote

W pakiecie nie ma programu OneNote, ponieważ zastępuje go wersja UWP programu OneNote dołączona do systemu Windows 10. Program OneNote 2019 można zainstalować jako funkcję opcjonalną w Instalatorze pakietu Office.

Program Publisher w Microsoft 365

Publisher (tylko komputery PC)

Twórz i udostępniaj układy o profesjonalnej jakości dzięki najnowszym narzędziom do projektowania i edycji od Microsoft Publisher. Wymieniaj treści, dodawaj efekty i łatwo udostępniaj gotowe projekty w jednej kompletnej aplikacji

Program Access w Microsoft 365

Access (tylko komputery PC)

Analizuj swój magazyn danych , wykonuj zapytania i wizualizuj dane za pomocą programu Microsoft Access w ramach pakietu Microsoft365. Access może łączyć się z wieloma bazami danych, zawiera konfigurowalne szablony i zapewnia wszechstronne środowisko opracowywania danych.

Usługi online / w chmurze


Microsoft SharePoint

Organizacje używają usługi Microsoft SharePoint do tworzenia witryn internetowych. Może on pełnić funkcję bezpiecznego miejsca do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z każdego urządzenia.

Microsoft Exchange

Profesjonalna poczta e-mail spełniająca najwyższe standardy w biznesie. Zapewnia bezpieczną oraz niezawodną pocztę dla swojej firmy.

Microsoft 365 na tablecie

Microsoft Teams

to centrum pracy zespołowej na platformie Microsoft 365.

 • Błyskawicznie przechodź z czatu grupowego do połączenia wideo jednym dotknięciem przycisku
 • Bezpiecznie nawiązuj połączenia, uzyskuj dostęp, udostępniaj i współtwórz pliki w czasie rzeczywistym
 • Utrzymaj dobrą organizację pracy, przechowując razem notatki, dokumenty i kalendarz.

Microsoft 365 Business Standard

wybrane nowości w programach zawartych w pakiecie.

Word

Narzędzie do sprawdzania ułatwień dostępu jest lepsze niż kiedykolwiek dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom, aby Twoje dokumenty były bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wdrażaj zalecenia bezpośrednio z panelu za pomocą jednego kliknięcia.

Excel

Autouzupełnianie programu Excel nie jest tak wybredne jak wcześniej. Na przykład, powiedzmy, że chcesz użyć funkcji DNI.ROBOCZE, ale nie pamiętasz, jak jest napisana. Jeśli wpiszesz po prostu = DNI , menu autouzupełniania przywróci wszystkie funkcje zawierające „DNI”, w tym DNI ROBOCZE . Wcześniej trzeba było dokładnie przeliterować nazwę funkcji.

PowerPoint

Aby uczynić prezentację bardziej dynamiczną i umożliwić niestandardową nawigację w jej obrębie, wypróbuj Zoom for PowerPoint. Podczas tworzenia powiększenia w programie PowerPoint możesz przechodzić do i z określonych slajdów, sekcji i części prezentacji w wybranej przez siebie kolejności podczas prezentacji, a ruch z jednego slajdu do drugiego wykorzystuje efekt powiększenia.

Outlook

Skoncentrowana skrzynka odbiorcza pomaga skupić się na wiadomościach e-mail, które są dla Ciebie najważniejsze. Oddziela skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - Priorytet i Inne. Twoje najważniejsze wiadomości e-mail znajdują się na karcie Koncentracja, podczas gdy reszta pozostaje łatwo dostępna - ale na uboczu - na karcie Inne.

OneNote

Ten nowy opcjonalny tryb przełącza elementy interfejsu programu OneNote z jasnego na ciemny - jako preferencje kolorów lub jako korzyść funkcjonalna.
Tryb ciemny może poprawić czytelność notatek w warunkach słabego oświetlenia, zwiększyć czytelność interfejsu użytkownika, zapewnić lepszy kontrast i zmniejszyć zmęczenie oczu.

Publisher (tylko komputery PC)

Możesz połączyć dowolne dwa zadania w projekcie, aby pokazać ich relację (nazywaną również zależnością zadań). Zależności sterują harmonogramem projektu - po połączeniu zadań każda zmiana wprowadzona w poprzedniku ma wpływ na następcę, co ma wpływ na następny i tak dalej.

Access (tylko komputery PC)

Typ danych Duża liczba przechowuje niepieniężną wartość liczbową i jest zgodny z typem danych SQL_BIGINT w ODBC. Ten typ danych skutecznie oblicza duże liczby.
Możesz dodać dużą liczbę jako pole do tabeli programu Access. Możesz również łączyć się lub importować z baz danych z odpowiednim typem danych, takim jak typ danych Bigint programu SQL Server.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
5 PC / MAC, 5 telefonów, 5 tabletów
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Kod producenta:
KLQ-00211
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Programy:
Access
Excel
OneDrive
OneNote
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows/MacOS/Android/iOS
System operacyjny
Windows 8.1, 10, 11, MacOS trzy ostatnie wersje
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
16 GB wolnej przestrzeni dyskowej (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0- lub nowszym
Karta dźwiękowa
bez wymagań

Najczęściej zadawane pytania

  Mam zainstalowaną wcześniejszą wersję pakietu Microsoft Office, czy mogę korzystać z subskrypcji Microsoft 365?

  W takim przypadku należy odinstalować wcześniejszą wersję pakietu Microsoft Office przed instalacją Microsoft 365.


  Jeśli anuluje subskrypcję lub nie przedłużę jej, to wszystkie moje dane zostaną utracone?

  Przed anulacją subskrypcji możesz przenieść swoje dane do innych usług. Dostęp do danych będzie możliwy również z poziomu konta administratora przez 90 dni od daty wygaśnięcia subskrypcji


  Czy subskrypcja Microsoft 365 zawiera aplikacje takie jak Publisher i Access ?

  Tak, programy Publisher i Access są dostępne w pakiecie Microsoft 365 Personal/Family oraz Microsoft 365 Business.