Affinity Designer 2 Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ilustracja i projekt w najlepszym wydaniu

Affinity Designer to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do grafiki wektorowej, które wyznacza nowe standardy branżowe w świecie projektowania. Dostępna dla systemów Windows, macOS i iPad, superpłynna, pełna funkcji aplikacja jest wybierana przez tysiące profesjonalnych ilustratorów, projektantów stron internetowych, twórców gier i innych twórców, którzy chcą tworzyć wysokiej jakości grafiki koncepcyjne, projekty do druku, logo, ikony, Projekty UI, makiety i nie tylko.

Najbardziej kompleksowe narzędzie do grafiki wektorowej

Affinity Designer 2 został opracowany w celu wspierania rozwoju wyobraźni i kreatywności, a także znacznego zwiększenia efektywności użytkownika poprzez szybsze działanie i wydajność.

Nigdy więcej opóźnień

Żywe, responsywne i szybkie, nawet w przypadku najbardziej złożonych dokumentów. Obsługuj tysiące obiektów bez opóźnień, porządkuj za pomocą grup warstw i oznaczania kolorami, dokonuj precyzyjnych wyborów w podglądzie konturów na żywo i powiększaj o milion (!) procent i więcej.

Profesionalne narzędzia

W pełni funkcjonalne przestrzenie robocze wektorowe i rastrowe. Dodawaj tekstury pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyraźnych wektorów, umieszczaj i przycinaj warstwy pikseli… to prawdziwa wolność twórcza na wyciągnięcie ręki.

Funkcjonalnośc przede wszystkim

Setki oszczędzających czas narzędzi i funkcji. Dopasuj atrybuty w celu łatwej edycji, bezproblemowo konfiguruj siatki, prowadnice i płaszczyzny, łącz symbole i wiązania, dostosuj skróty klawiaturowe, zapisuj ulubione ustawienia obszaru roboczego i nie tylko!

Dbałość szczegóły

Osiągaj za każdym razem doskonałe projekty w pikselach. Użyj trybu podglądu w pikselach, aby wyświetlić wektory zarówno w rozdzielczości standardowej, jak i siatkówki, aby uzyskać pełny podgląd na żywo, jak każdy element Twojego projektu zostanie wyeksportowany.

Swoboda w działaniu

Zaawansowane opcje typografii umożliwiają przepływ tekstu wzdłuż dowolnej ścieżki, tworzenie własnych niestandardowych typografii i dodawanie wszystkiego, od ligatur i tekstu artystycznego po style znaków i akapitów.

Przygotowanie do druku

Profesjonalne wydruki cyfrowe, drukowane lub do współpracy. Zamień swoją pracę w cokolwiek chcesz: gadżety, materiały marketingowe, publikacje cyfrowe lub drukowane…

Urządzenia jakie chcesz

Dowolne urządzenie, w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to system Windows, Mac czy iPad, format pliku jest dokładnie taki sam. Daje to Tobie i Twojemu zespołowi pełną swobodę pracy nad tym samym projektem na różnych urządzeniach, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. .

Niezwykle wszechstronny, zachwycająco kompatybilny

Łącz przestrzenie kolorów i pracuj ze wszystkimi innymi głównymi typami plików, w tym JPEG, PDF, SVG, PSD, PNG, TIFF, GIF i DWG/DXF.

Affinity Designer 2

Stań się posiadaczem obecnie najpotężniejszego oprogramowania do projektowania i daj się ponieść kreatywności tworząc niesamowite grafiki.

Korekty nieniszczące

Szereg korekt, które można zastosować w projekcie jako nową warstwę w celach kreatywnych lub naprawczych.

Widok rentgenowski

Nowy tryb widoku, który pokazuje skład Twojej pracy, szczególnie przydatny do celowego zaznaczania określonej krzywej/obiektu w złożonej kompozycji.

Wypaczenie wektora

Zastosuj nieniszczące wypaczenie wektora na dowolnej kompozycji wektorowej lub tekście. Edycja dowolnego wypaczenia zapewnia superszybki podgląd na żywo, nawet w przypadku złożonych ilustracji, i daje prawdziwy wektorowy efekt końcowy.

Narzędzie Nóż

Niewiarygodnie szybko tnij dowolny kształt, krzywą lub tekst na części składowe.

Siatki i prowadnice

Konfiguruj siatki i prowadnice prawie w dowolny sposób, niezależnie od tego, czy jest to standardowy wzór siatki, czy pełna izometria z wieloma płaszczyznami.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS Ventura 13, macOS Monterey 12, macOS Big Sur 11, macOS Catalina 10.15
Procesor
Mac z układem krzemowym Apple (M1/M2) lub procesorem Intel
Pamięć RAM
8GB
Miejsce na dysku twardym
do 2.8GB
Ekran
1280x768