Ashampoo Office 8
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1/5*
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Twórz dokumenty, arkusze kalkulacyjne oraz prezentacje bez wysiłku - Nasza najlepsza alternatywa MS Office

Program Ashampoo Office 8

Wszyscy znamy i wiemy, jak działały i funkcjonowały alternatywy Microsoft Office w przeszłości, a zapewnienie pełnej zgodności z formatami Microsoft było niemal niemożliwe, choć nadal wykonalne. Pakiet office powinien być bez takich kompromisów, bez konieczności przenoszenia plików między formatami i żmudnego uczenia się jego obsługi, a to właśnie Ashampoo Office 8 pozwala w przypadku dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji, co stanowi znacznie więcej niż kiedykolwiek. Posiada wszystko to, czego można oczekiwać od pakietu Office. A w dodatku Ashampoo Office 8 zapisuje pliki tam, gdzie powinny one być: na Twoim PC, a nie w chmurze! Możesz także używać programu gdziekolwiek jesteś, dzięki przenośnej wersji Office!

Uwaga! Jeśli korzystasz z Ashampoo Office 8 w domu, możesz używać go aż na 5 PC! Jedna licencja pozwala na korzystanie pakietu w całym gospodarstwie domowym! Jeśli korzystasz komercyjnie z programu, licencja nadal jest jednostanowiskowa.

Główne cechy Ashampoo Office 8

 • Kompatybilność z MS Office, w tym Office 365 oraz Office 2019
 • Długoterminowe przechowywanie dokumentów dzięki zgodności ze standardem PDF/A i zapisem stanu
 • Podgląd wszystkich typów szablonów
 • Nowe opcje szablonów dzięki konwersji AutoShape
 • Łącz obiekty AutoShape do tworzenia zapierających dech w piersiach szablonów
 • Używaj plików SVG (Scalable Vector Graphics) dla uatrakcyjnienia dokumentów
 • Usprawniony interfejs użytkownika dla lepszego organizowania obiektów
 • Automatyczne dzielenie tekstów dla lepszego wyglądu
 • Doskonała alternatywa dla Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint
 • Wsparcie widoku klasycznego oraz nowoczesnej wstążki
 • Niesamowicie łatwe w użyciu rozwijane elementy
 • Szybki dostęp dzięki paskowi narzędzi z najczęściej używanymi elementami
 • Pełna użyteczność na ekranach dotykowych
 • Przypinaj ważne dokumenty dla bezpośredniego dostępu
 • Wysyłaj maile w formacie kompatybilnym z produktami Microsoft

Wszechstronność przetwarzania tekstu: Write

Program Ashampoo Office WriteWrite to nasza nowoczesna alternatywa Microsoft Word, która pozwala Ci tworzyć, edytować dokumenty dowolnej wielkości, przygotowywać pocztówki, papeterię firmową oraz broszury dla potrzeb naukowych. Z opcją podglądu i miniatur oraz klikalnym spisem treści, nigdy nie zgubisz się w gąszczu dokumentu! Unikalny tryb obiektowy pozwala na swobodne zamieszczanie grafik, rysunków oraz tekstów w dokumencie, a licznik słów pozwala kontrolować postęp dokumentu. Tryb eksperta zawiera obsługę baz danych dBase oraz SQLite, która wspomagana jest przez pliki XLSX. Przypisy kompatybilne z Microsoft Word oraz spis treści i bibliografia są identyczne w każdym programie, a to pozwala na przeniesienie zadań edycyjnych na znacznie wyższy poziom. A ponieważ Write odczytuje i zapisuje pliki DOCX domyślnie, Twoje dokumenty są w pełni kompatybilne ze wszystkimi wersjami Microsoft Word.

Idealne arkusze kalkulacyjne: Calculate

Program Ashampoo Office CalculatePotężny arkusz kalkulacyjny w aplikacji Calculate pozwala Ci na tworzenie obliczeń tabelarycznych, tabel oraz wykresów o dowolnym poziomie skomplikowania z niesamowitą łatwością. Calculate pokrywa wszystkie elementy wymagane przez program tej klasy, jak harmonogramowanie, wyliczenia finansowe oraz obliczenia w oparciu o dane zewnętrzne. Nie martw się o błędy: Wbudowany analizator składni dba o poprawność formuł obliczeniowych, co pozwala nanieść poprawki na etapie tworzenia arkusza. Ponad 350 funkcji, łatwa obsługa tabel oraz obsługa gigantycznych arkuszy z milionami wierszy sprawia, że Calculate 8 jest idealny do każdego zadania. Zaawansowane funkcje, jak tabele przestawne (z grupowaniem elementów!), dają szansę na sprawną pracę nawet biegłym osobom. Wydruki arkuszy są niezwykle proste w przygotowaniu, także dzięki nowemu podglądowi. Dla jeszcze większej kompatybilności i łatwiejszej wymiany danych, Calculate 8 domyślnie korzysta z formatu XLSX, który jest zgodny z tym jaki oferuje Microsoft Excel!

Zapierające dech w piersiach prezentacje: Present

Program Ashampoo Office PresentPrezentacja to główna funkcjonalność PowerPoint. Tworzenie odpowiednich prezentacji z niezwykłą łatwością i pokazywanie ich bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania na dowolnym PC! Zapierające dech w piersiach animacje, przejścia slajdów oraz koncepcja slajdów głównych dają szansę na zrealizowanie każdego zadania. Zaprojektuj dowolną liczbę slajdów i ich powiązań, swobodnie je rozmieszczaj w zaledwie kilka kliknięć. To wszystko pozwala na spełnienie kompatybilności z programem PowerPoint. Wiele gotowych szablonów, w pełni edytowalnych pozwala przyspieszyć proces tworzenia. Dlaczego by nie dodać grafiki, wykresy, animacje oraz pliki Audio oraz wideo do projektu? Nowa wstążka Media pozwala na zarządzanie tymi obiektami z łatwością! A od kiedy Present korzysta z formatu PPTX, wymiana dokumentów z Microsoft PowerPoint jest bezproblemowa. Otrzymaj pakiet Office o niesamowitej wydajności w niepokonanej cenie i w pełni kompatybilny z Microsoft Office już dziś! Kup teraz, używaj zawsze!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1 - użytek komercyjny, 3 - użytek domowy
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
a-o-8
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, 8.1, 8, 7, 32/64-bit
Procesor
Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Karta sieciowa
Połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu.
Dodatkowe informacje
Pełne uprawnienia administracyjne są wymagane w celu użycia programu.