PDFCreator Server
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

PDFCreator Server

PDFCreator Server funkcjonuje w charakterze usługi, co umożliwia scentralizowane zarządzanie ustawieniami oraz użytkownikami. Dzięki temu, administratorzy mogą pracować efektywniej, ponieważ wymaga to mniejszej ilości rutynowych czynności.

Rdzeniem serwera PDFCreator jest aplikacja usługowa działająca w systemie Windows. Administrator może skonfigurować i uruchomić tę usługę za pomocą dołączonej aplikacji GUI. Przy użyciu tej aplikacji, możliwe jest tworzenie drukarek oraz przypisywanie im kolejek. Każda kolejka może używać różnych ustawień, podobnie jak profile w PDFCreator. Dodatkowo, istnieje opcja dostosowania liczby wątków używanych przez serwis do konwersji plików.

Użycie wielu wątków w PDFCreator Server umożliwia konwertowanie wielu plików jednocześnie, co stanowi kluczowy powód jego znacznie wyższej szybkości konwersji w porównaniu z PDFCreatorem przy drukowaniu dużych nakładów.

Najważniejsze funkcje usprawniające Twoją pracę

O wiele więcej niż tylko konwersja plików PDF

PDFCreator to narzędzie umożliwiające konwersję każdego dokumentu nadającego się do wydrukowania na format PDF. Ten elastyczny konwerter PDF doskonale dostosowuje się do Twoich indywidualnych wymagań. Dzięki rozbudowanym ustawieniom, praca staje się bardziej wydajna.

Precyzyjna automatyzacja - szczegóły mają znaczenie

Z naszym konwerterem PDF, wszystko odbywa się z wyprzedzeniem. Dzięki wielu zautomatyzowanym funkcjom osiągniesz szybkie wyniki, które idealnie odpowiadają Twoim wymaganiom i dopasowują się do Twojego przepływu pracy.

Rozwiązania dostosowane do różnorodnych środowisk IT

W zależności od Twojej infrastruktury IT i wymagań, PDFCreator oferuje kilka opcji produktu do wyboru. Znajdź idealne rozwiązanie dla siebie i przekonaj się, jak szybko PDFCreator staje się niezastąpionym narzędziem, którego nie chcesz już z niczym zamieniać.

Pozostałe funkcje programu PDFCreator Server

Konwerter PDF

PDFCreator umożliwia łatwą konwersję dowolnego dokumentu nadającego się do wydrukowania do formatu PDF.

Tokeny

Konwerter PDF oferuje wsparcie dla tokenów, które stanowią przydatne symbole zastępcze, umożliwiające dynamiczne podstawianie określonych wartości np. daty.

Podpisy cyfrowe

Funkcji cyfrowego podpisywania dostępna w PDFCreator pozwala zaoszczędzić czas oraz zapewnia wiarygodność Twojego podpisu elektronicznego.

Wielojęzyczny

Dzięki zaangażowanej społeczności tłumaczy, PDFCreator może pochwalić się wieloma wersjami językowymi.

Gotowość do archiwizacji w formacie PDF/A

PDFCreator pozwala na tworzenie plików PDF/A - jest to standard zapewniający, archiwizację dokumentów na lata lub dekady i pozostawiający je nadal czytelne.

Łączenie dokumentów

Jeśli posiadasz wiele dokumentów, które chciałbyś połączyć w jeden plik PDF to PDFCreator oferuje funkcję łączenia dokumentów. Dzięki temu możesz łatwo zmieniać kolejność dokumentów i skonsolidować je w jednym spójnym pliku PDF.

Akcje

PDFCreator pozwala na dodawanie stron tytułowych do Twojego dokumentu, umożliwia przesyłanie plików przez FTP, wysyłanie ich jako załączniki e-maili, a także wywoływanie własnych niestandardowych skryptów w celu dalszego przetwarzania plików.

CS-Script

CS-Script w PDFCreator pozwala zaimplementować niestandardowy skrypt w języku C#, co umożliwia zaawansowane przetwarzanie zadań drukowania.

Najlepsza aplikacja dla każdej infrastruktury IT

Jeżeli często korzystasz z plików PDF to najnowocześniejszy PDFCreator jest jedynym rozwiązaniem, które ułatwi Twoją codzienną pracę,

Auto-save

Automatyczne zapisywanie umożliwia pełną automatyzację procesu drukowania do formatu PDF. Dzięki tej funkcji użytkownik może uniknąć wszelkich interakcji z aplikacją, a wygenerowane pliki są automatycznie zapisywane w określonej lokalizacji z predefiniowaną nazwą pliku. Co więcej, możliwe jest jeszcze bardziej zaawansowane automatyzowanie przepływu pracy dzięki tokenom użytkownika.

Zabezpieczenie plików PDF

PDFCreator to narzędzie, które umożliwia zabezpieczenie Twoich dokumentów przed nieautoryzowanym dostępem lub modyfikacjami. Możesz łatwo ograniczyć dostęp do plików PDF, żądając hasła do otwarcia dokumentu, oraz kontrolować drukowanie i modyfikowanie. Dodatkowo, dodanie podpisu cyfrowego podnosi bezpieczeństwo, potwierdzając Twoją tożsamość jako autora.

Interfejs COM

PDFCreator posiada interfejs COM, który umożliwia zdalne sterowanie nim z poziomu aplikacji lub skryptów. Dzięki temu możesz programowo zarządzać procesem drukowania, w tym oczekiwać na zadanie drukowania, określić miejsce zapisu wynikowego pliku PDF, a także łączyć te zadania z innymi procesami drukowania oraz realizować wiele innych zaawansowanych funkcji. Co warte podkreślenia, wśród darmowych konwerterów plików PDF żaden nie oferuje tak rozległych możliwości jak PDFCreator.

Poznaj różnicę między wersjami PDFCreator Professional, Terminal Server oraz Server

PDFCreator

PDFCreator Professional

PDFCreator

PDFCreator Terminal Server

PDFCreator

PDFCreator Server

Aktualizacje
Wsparcie priorytetowe
Pakiet MSI
Zdalny ekran
Usługa Windowsa
Interfejs COM
CS-Script
Serwer licencji
Aktywacja offline
Interfejs użytkownika
Wielowątkowość
Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, 8, Windows Server 2022, 2019, 2016, 2012 R2