Microsoft Core CAL Suite User 2019
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Microsoft Core CAL Suite 2019 - większa elastyczność Twojego systemu

Microsoft Core CAL Suite – ekonomiczne rozwiązanie dla organizacji korzystających z wielu produktów serwerowych Microsoft. Łącząc licencje CAL (licencje dostępu klienta), możesz skorzystać z niższych kosztów licencji w porównaniu z zakupem pojedynczych licencji osobno. Pakiet Core CAL zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych licencji CAL dla serwerów Microsoft Office, Windows Server i System Center. Microsoft oferuje dwie wersje tych licencji - User CAL i Device CAL.

Najważniejsze funkcje Core CAL Suite 2019

Serwerownia

Zakup licencji Microsoft Core CAL Suite 2019 oznacza dla pracowników możliwość korzystania z wydajnego serwerowego systemu operacyjnego dostępnego w najnowszej wersji z wieloma nowymi funkcjami i szczegółowymi udoskonaleniami.

  • Exchange Server Standard CAL: Ta licencja umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji komunikacji i współpracy programu Microsoft Exchange Server, takich jak poczta e-mail, kalendarze i zarządzanie kontaktami.
  • Standardowa licencja CAL programu SharePoint Server: Dzięki tej licencji CAL możesz korzystać z programu Microsoft SharePoint Server, potężnej platformy do współpracy, zarządzania dokumentami i udostępniania informacji w zespołach i organizacjach.
  • Skype for Business Server Standard CAL: Ta licencja umożliwia wykorzystanie możliwości komunikacji i współpracy programu Microsoft Skype dla firm Server, w tym wiadomości na czacie, połączeń głosowych i wideo oraz spotkań online.
  • Klient ML Microsoft Endpoint Configuration Manager + licencja subskrypcyjna System Center Endpoint Protection: Dzięki tej licencji możesz używać System Center Configuration Manager i System Center Endpoint Protection do zarządzania urządzeniami i zabezpieczania ich w organizacji.
  • Windows Server CAL: Niniejsza licencja CAL zapewnia dostęp do Windows Server

Na czym polega różnica między licencjami User CAL a licencjami Device CAL?

Każdy użytkownik lub urządzenie, które ma się łączyć z systemem serwerowym, musi mieć ważną licencję Microsoft Core CAL Suite 2019. User CAL to licencja przypisana do konkretnego użytkownika. Natomiast Device CAL to licencja przypisana do urządzenia. Ponieważ licencje User CAL są przypisane do użytkowników, każdy użytkownik posiadający licencję otrzymuje osobiste dane dostępu do systemu. Ma to tę zaletę, że użytkownik ma pełny dostęp do systemu z dowolnego stanowiska pracy. Licencje te nie są przypisane do urządzeń, tak jak Device CAL.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Przeznaczenie:
Licencje dostępowe (CAL)
Licencjonowanie:
Na użytkownika