Altova Authentic Desktop 2024 - Enterprise Edition
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Altova Authentic Desktop 2024 - edycja treści XML dla użytkowników biznesowych

Dzięki korporacyjnemu narzędziu Authentic użytkownicy biznesowi mogą teraz wyszukiwać i tworzyć treści, korzystając z konwencji znanych z istniejących formularzy biznesowych i aplikacji biurowych. Co więcej, nie muszą martwić się o konieczność korzystania z zaawansowanej technologii XML lub relacyjnej bazy danych.

Objaśnienie licencji programu

 • Installed User - zakup licencji na tyle komputerów, na ilu zamierzamy zainstalować program
 • Concurent User - model licencji dla współużytkownika umożliwia instalację oprogramowania udostępnianego w ramach jednej licencji na maksymalnie 10 komputerach, o ile wszystkie te komputery pracują jednocześnie w sieci lokalnej. Na przykład, jeśli użytkownik nabył licencję na 20 stanowisk, oprogramowanie może zostać zainstalowane na maksymalnie 200 maszynach, ale jednocześnie tylko 20 z nich może go używać.
 • Named User - każdą nabytą licencję można zainstalować na maksymalnie 5 komputerach, z tym że tylko użytkownik o określonej nazwie i licencji jest uprawniony do korzystania z oprogramowania.
 • SMP (Support and Maintenance Package) - wsparcie techniczne ze strony producenta oraz aktualizacje do wszystkich nowych wersji programu są zapewnione.

Elastyczne opcje wdrażania

Organizacje mogą wybierać między opcjami wdrażania opartymi na komputerach stacjonarnych i przeglądarkach, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do ich architektury informacji i infrastruktury IT.

Authentic Browser

Authentic od dawna jest dostępny jako dodatek do przeglądarki jako dodatek do aplikacji komputerowej. Jednak nowsze wersje popularnych przeglądarek zaprzestają obsługi NPAPI i ActiveX i są w trakcie całkowitego zakończenia obsługi wtyczek do przeglądarek.

Authentic Desktop

Aplikację Authentic Desktop Edition można wdrożyć na komputerach klientów korporacyjnych, aby umożliwić interaktywne tworzenie treści dokumentów w formacie XML oraz gromadzenie danych biznesowych. Dane mogą być przechwytywane bezpośrednio do baz danych SQL lub do dokumentów XML w celu dalszego przetwarzania w infrastrukturze IT organizacji.

Najważniejsze cechy Authentic 2024

Authentic zawiera interfejs graficzny z szeroką gamą funkcji, które ułatwiają edycję danych XML użytkownikom nietechnicznym, zachowując przy tym moc i elastyczność tworzenia treści strukturalnych.

 • Weryfikacja danych wprowadzonych przez użytkownika w czasie rzeczywistym
 • Walidacja oparta na schemacie i logice biznesowej
 • Inteligentne okna pomocnicze przy wprowadzaniu
 • Wielojęzyczny moduł sprawdzania pisowni dla ponad 100 języków
 • Obsługa standardów branży treści
 • Integracja z wiodącymi systemami CMS (systemy zarządzania treścią)
 • Zdalny dostęp do plików przez FTP i WebDAV
 • Obsługa bazy danych SQL do przechowywania treści
 • Obsługa podpisu XML
 • Wielokanałowe publikowanie do różnych formatów wyjściowych: HTML, RTF, PDF, Word, OOXML

Altova Authentic to najlepsze narzędzie do tworzenia treści XML i edytor dokumentów dla użytkowników nietechnicznych.

Authentic oferuje użytkownikom biznesowym możliwość bezpośredniej edycji zawartości XML (lub bazy danych) za pomocą łatwych w użyciu szablonów dokumentów, z zaletami sprawdzania poprawności w czasie rzeczywistym i dostosowywalnymi szablonami dla najbardziej wymagających edycji treści korporacyjnych.

Narzędzie do tworzenia XML

Authentic zapewnia pełną obsługę tabel CALS/HTML, które są hierarchicznymi strukturami XML, które same w sobie definiują strukturę tabeli, określają formatowanie tabeli i zawierają zawartość komórek tabeli. Tabele CALS/HTML mogą być określone podczas tworzenia e-formularza Authentic w StyleVision lub, w razie potrzeby, przez użytkownika Authentic podczas edycji treści XML za pomocą łatwego w obsłudze paska narzędzi. Podczas pracy użytkownika źródło XML jest aktualizowane w tle.

Przenośne formularze XML

Kiedy projektant lub programista tworzy autentyczny e-formularz za pomocą StyleVision, można go zapisać w rewolucyjnym formacie pliku o nazwie PXF™ (Portable XML Form™). Plik PXF zawiera wszystkie komponenty i pliki wymagane do edycji w Authentic w jednym pliku w celu wygodnej dystrybucji.

Gdy użytkownik końcowy otwiera plik PXF w usłudze Authentic, zawiera on wymagane schematy XML, instancje XML i pliki projektu SPS. Może nawet zawierać pliki XSLT generowane przez StyleVision, które pozwalają autentycznym użytkownikom biznesowym publikować treści w formacie HTML, Word, RTF i/lub PDF.

Authentic Features dla programistów

Authentic dla użytkowników końcowych to intuicyjne narzędzie do gromadzenia danych i tworzenia treści. Dla twórców rozwiązań zorientowanych na XML i SQL, Authentic to platforma formularzy i przepływu pracy na skalę przedsiębiorstwa, oferująca kompleksowy zestaw funkcji i integrację z innymi systemami i zasobami przedsiębiorstwa.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Windows Server
Kod producenta:
A23E-I001-0P
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, Windows Server 2012 lub nowszy