Altova Authentic Browser Plugin 2024 - Enterprise Edition
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Altova Authentic 2024 - edycja treści XML dla użytkowników biznesowych

Dzięki korporacyjnemu narzędziu Authentic użytkownicy biznesowi mogą teraz wyszukiwać i tworzyć treści, korzystając z konwencji znanych z istniejących formularzy biznesowych i aplikacji biurowych. Co więcej, nie muszą martwić się o konieczność korzystania z zaawansowanej technologii XML lub relacyjnej bazy danych.

Objaśnienie licencji programu

 • Installed User - zakup licencji na tyle komputerów, na ilu zamierzamy zainstalować program
 • Concurent User - model licencji dla współużytkownika umożliwia instalację oprogramowania udostępnianego w ramach jednej licencji na maksymalnie 10 komputerach, o ile wszystkie te komputery pracują jednocześnie w sieci lokalnej. Na przykład, jeśli użytkownik nabył licencję na 20 stanowisk, oprogramowanie może zostać zainstalowane na maksymalnie 200 maszynach, ale jednocześnie tylko 20 z nich może go używać.
 • Named User - każdą nabytą licencję można zainstalować na maksymalnie 5 komputerach, z tym że tylko użytkownik o określonej nazwie i licencji jest uprawniony do korzystania z oprogramowania.
 • SMP (Support and Maintenance Package) - wsparcie techniczne ze strony producenta oraz aktualizacje do wszystkich nowych wersji programu są zapewnione.
Ważne!

Przeglądarka Authentic Browser jest wdrożona na serwerze i może być łatwo dostępna dla każdego użytkownika sieci poprzez adres URL. Oprogramowanie jest dostępne na zasadzie licencji terminowej na okres 12 miesięcy.

Elastyczne opcje wdrażania

Organizacje mogą wybierać między opcjami wdrażania opartymi na komputerach stacjonarnych i przeglądarkach, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do ich architektury informacji i infrastruktury IT.

Authentic Browser

Authentic od dawna jest dostępny jako dodatek do przeglądarki jako dodatek do aplikacji komputerowej. Jednak nowsze wersje popularnych przeglądarek zaprzestają obsługi NPAPI i ActiveX i są w trakcie całkowitego zakończenia obsługi wtyczek do przeglądarek.

Authentic Desktop

Aplikację Authentic Desktop Edition można wdrożyć na komputerach klientów korporacyjnych, aby umożliwić interaktywne tworzenie treści dokumentów w formacie XML oraz gromadzenie danych biznesowych. Dane mogą być przechwytywane bezpośrednio do baz danych SQL lub do dokumentów XML w celu dalszego przetwarzania w infrastrukturze IT organizacji.

Najważniejsze cechy Authentic 2024

Authentic zawiera interfejs graficzny z szeroką gamą funkcji, które ułatwiają edycję danych XML użytkownikom nietechnicznym, zachowując przy tym moc i elastyczność tworzenia treści strukturalnych.

 • Weryfikacja danych wprowadzonych przez użytkownika w czasie rzeczywistym
 • Walidacja oparta na schemacie i logice biznesowej
 • Inteligentne okna pomocnicze przy wprowadzaniu
 • Wielojęzyczny moduł sprawdzania pisowni dla ponad 100 języków
 • Obsługa standardów branży treści
 • Integracja z wiodącymi systemami CMS (systemy zarządzania treścią)
 • Zdalny dostęp do plików przez FTP i WebDAV
 • Obsługa bazy danych SQL do przechowywania treści
 • Obsługa podpisu XML
 • Wielokanałowe publikowanie do różnych formatów wyjściowych: HTML, RTF, PDF, Word, OOXML

Altova Authentic to najlepsze narzędzie do tworzenia treści XML i edytor dokumentów dla użytkowników nietechnicznych.

Authentic oferuje użytkownikom biznesowym możliwość bezpośredniej edycji zawartości XML (lub bazy danych) za pomocą łatwych w użyciu szablonów dokumentów, z zaletami sprawdzania poprawności w czasie rzeczywistym i dostosowywalnymi szablonami dla najbardziej wymagających edycji treści korporacyjnych.

Narzędzie do tworzenia XML

Authentic zapewnia pełną obsługę tabel CALS/HTML, które są hierarchicznymi strukturami XML, które same w sobie definiują strukturę tabeli, określają formatowanie tabeli i zawierają zawartość komórek tabeli. Tabele CALS/HTML mogą być określone podczas tworzenia e-formularza Authentic w StyleVision lub, w razie potrzeby, przez użytkownika Authentic podczas edycji treści XML za pomocą łatwego w obsłudze paska narzędzi. Podczas pracy użytkownika źródło XML jest aktualizowane w tle.

Przenośne formularze XML

Kiedy projektant lub programista tworzy autentyczny e-formularz za pomocą StyleVision, można go zapisać w rewolucyjnym formacie pliku o nazwie PXF™ (Portable XML Form™). Plik PXF zawiera wszystkie komponenty i pliki wymagane do edycji w Authentic w jednym pliku w celu wygodnej dystrybucji.

Gdy użytkownik końcowy otwiera plik PXF w usłudze Authentic, zawiera on wymagane schematy XML, instancje XML i pliki projektu SPS. Może nawet zawierać pliki XSLT generowane przez StyleVision, które pozwalają autentycznym użytkownikom biznesowym publikować treści w formacie HTML, Word, RTF i/lub PDF.

Authentic Features dla programistów

Authentic dla użytkowników końcowych to intuicyjne narzędzie do gromadzenia danych i tworzenia treści. Dla twórców rozwiązań zorientowanych na XML i SQL, Authentic to platforma formularzy i przepływu pracy na skalę przedsiębiorstwa, oferująca kompleksowy zestaw funkcji i integrację z innymi systemami i zasobami przedsiębiorstwa.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server
System operacyjny
Windows 11, 10, Windows Server 2012 lub nowszy