Corel WinZip 28 Pro ENG Win
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Corel WinZip 28 Pro - oszczędzaj czas i miejsce na swoim komputerze

Odkryj wiodące na świecie narzędzie do kompresji i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania plikami. Dzięki efektywnej kompresji, wykrywaniu duplikatów i łatwemu zarządzaniu, Corel WinZip 28 Pro pozwala szybko przechowywać, otwierać, zipować, szyfrować i udostępniać pliki.

Poznaj kompleksowy menedżer plików lokalnych i w chmurze

Zwiększ swoją produktywność, uprość proces udostępniania plików i zachowaj prywatność swoich informacji.

Rozpakowywanie

Obsługujemy wszystkie główne formaty kompresji, w tym Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR i wiele innych.

Szyfrowanie

Szyfrujemy pliki podczas procesu zipowania, aby zabezpieczyć Twoje informacje i dane. Tworzymy również pliki PDF tylko do odczytu i dodajemy znaki wodne, aby zapobiec kopiowaniu. Twoje dane będą bezpieczne i chronione.

Zarządzanie

Łatwo znajduj, otwieraj, edytuj, przenoś i udostępniaj swoje pliki, niezależnie od tego, czy są one na twoim komputerze, w sieci czy w chmurze.

Udostępnianie

Udostępniaj duże pliki za pomocą poczty elektronicznej, usług w chmurze, mediów społecznościowych i komunikatorów internetowych.

Funkcje napędzające Twoją pracę

Dzięki szerokiej kompatybilności z formatami plików i bezproblemowej integracji z chmurą, WinZip oferuje wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do efektywnej pracy przy pełnej ochronie i zwiększonej produktywności.

Zarządzaj wszystkimi swoimi plikami w jednym wygodnym miejscu

Dostęp do plików, organizacja i zarządzanie nimi na komputerze, w sieci lub w chmurze stały się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki kompleksowemu rozwiązaniu WinZip. Oferuje ono narzędzia zaprojektowane do eliminowania chaosu i zapobiegania mu, przyspieszania czasochłonnych zadań oraz ułatwiania życia poprzez unikanie problemów związanym z korzystaniem z wielu aplikacji.

Zabezpiecz swoje dane

Dane osobowe, hasła i wrażliwe informacje są cenne, ale przechowywanie ich na komputerze może być niepokojące. WinZip zapewnia bezpieczeństwo i spokój dzięki łatwym w użyciu funkcjom szyfrowania, które pozwalają zabezpieczyć te informacje i dane. Szyfrowanie podczas kompresowania, tworzenie plików PDF tylko do odczytu oraz dodawanie znaków wodnych, aby zapobiec kopiowaniu, to tylko niektóre z dostępnych opcji.

Otwórz pliki w dowolnym formacie i udostępniaj je w dowolnym miejscu

Kompatybilny ze wszystkimi głównymi formatami do otwierania, przeglądania, archiwizowania i udostępniania. Bezproblemowo udostępniaj duże pliki w dowolnym miejscu poprzez pocztę elektroniczną, usługi w chmurze, media społecznościowe i komunikatory internetowe. Dodatkowo, szybko generuj łącza do plików w chmurze

Skonfiguruj narzędzia i zapomnij o nich, działają one w tle

Zautomatyzowane narzędzia działające w tle to szybki i wygodny sposób na zwiększenie produktywności i zabezpieczenie komputera. Możesz je skonfigurować do automatycznego czyszczenia i organizowania plików oraz planowania rutynowych operacji tworzenia kopii zapasowych, co pozwala utrzymać porządek i bezpieczeństwo plików bez konieczności ręcznej interwencji.

Sprawdź pozostałe funkcje WinZip, które pomogą Ci w codziennej pracy

Automatyczne oczyszczanie i uporządkowanie komputera

Co może być lepsze od automatycznego oczyszczania? Dzięki tej efektywnej funkcji nie musisz już klikać, aby podjąć działanie; to po prostu się dzieje. Dzięki naszym sprawdzonym narzędziom WinZip pracującym w tle, możesz skonfigurować reguły usuwania starych plików, co pozwala zaoszczędzić miejsce, utrzymać wydajność i zabezpieczyć Twoje pliki.

Folder z plikami udostępnionymi dla Ciebie

Wszystkie twoje pliki w jednym miejscu! Witaj w usprawnionym procesie, który umożliwia natychmiastowe odnalezienie wszystkich plików, udostępnionych tobie przez innych. WinZip obsługuje wiele usług chmurowych, co pozwala ci uzyskać dostęp do plików z Dysku Google, OneDrive i wielu innych dostawców w jednej aplikacji, wspólnie z plikami udostępnionymi przez współpracowników, przyjaciół i rodzinę.

Możliwości wsadowej konwersji

Dzięki tej elastycznej funkcji możesz jednocześnie wykonywać różne zadania konwersji, takie jak konwertowanie plików do lub z formatu PDF, łączenie plików w jeden dokument PDF, zmniejszanie rozmiaru zdjęć, dodawanie podpisów do plików PDF lub umieszczanie znaku wodnego. Wystarczy wybrać pliki, które chcesz przekształcić, a następnie wybrać odpowiednie opcje konwersji, które chcesz zastosować, i gotowe!

Płynnie przełączaj się między Eksploratorem Windows a aplikacją WinZip

Masz opcje! Kliknij prawym przyciskiem myszy na folderze, aby otworzyć plik w programie WinZip lub Eksploratorze Windows. Dzięki jednemu kliknięciu w Eksploratorze możesz przejść do WinZip i uzyskać bezpośredni dostęp do zaawansowanych narzędzi do zarządzania plikami, takich jak zbiorcza zmiana nazw, konwersja i szyfrowanie.

Szybki dostęp do ostatnich kontaktów

Szybszy i bardziej wydajny dostęp do najczęściej używanych kontaktów. WinZip oferuje teraz funkcję szybkiego wyboru odbiorców z listy kontaktów, do których ostatnio wysyłałeś e-maile. Nie musisz już tracić czasu na przeszukiwanie całej książki adresowej!

Obsługa dysków Personal Cloud NAS

Połącz WinZip z usługą Western Digital My Cloud i uzyskaj dostęp do swoich plików w chmurze osobistej, gdziekolwiek się znajdujesz. Podobnie jak w przypadku usług w chmurze, takich jak OneDrive lub Dropbox, możesz używać aplikacji WinZip do przeglądania i zarządzania plikami w domowym środowisku z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia WD My Cloud.

Aplikacje WinZip Pro

Zyskaj dostęp do ekskluzywnych aplikacji Pro, które pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej produktywności, nieograniczonej przez żadne ograniczenia.

WinZip® SafeShare

Udoskonalone udostępnianie. Bezpiecznie dziel się swoimi plikami w intuicyjnym środowisku, stworzonym z myślą o prostocie. To potężne narzędzie do udostępniania umożliwia łatwe udostępnianie, kompresowanie i szyfrowanie, wszystko to w intuicyjnym interfejsie. Łatwo udostępniaj pliki w jednym lub wielu miejscach, z dodatkowymi warstwami zabezpieczeń, w tym wojskowym szyfrowaniem i opcją czasowej deaktywacji.

WinZip® Duplicate File Finder

Oszczędź cenny czas i miejsce na swoim komputerze dzięki całkowicie nowej aplikacji do deduplikacji dostępnej teraz w WinZip. Zduplikowane pliki często pozostają niezauważone, a ręczne ich identyfikowanie może być czasochłonne i skomplikowane. WinZip oferuje szybkie i łatwe w użyciu rozwiązanie, wyposażone w gotowe ustawienia i opcje automatyzacji, a także konfigurowalne powiadomienia o wykrywaniu i weryfikacji, które zwiększają bezpieczeństwo Twoich danych.

WinZip® PDF Express

O wiele więcej niż zwykły czytnik plików PDF, teraz z wyższą wydajnością i większą użytecznością. Nasze wszechstronne możliwości obejmują eksport pliku PDF do formatu Word, przekształcenie go w obraz lub tworzenie plików PDF z dowolnych dokumentów. Teraz możesz dowolnie zmieniać kolejność, dodawać lub usuwać strony, a także łatwo łączyć wiele dokumentów w jeden plik PDF. Możesz także dodać niestandardowy znak wodny, zabezpieczyć swoje pliki i udostępnić je w dowolnym miejscu.

Menedżer obrazów WinZip

Teraz z jeszcze lepszą wydajnością i użytecznością. Organizuj, udostępniaj i zabezpieczaj swoje zdjęcia w jednej dedykowanej aplikacji. Bez trudu konwertuj formaty, obracaj, zmieniaj rozmiary i przycinaj zarówno pojedyncze, jak i wiele obrazów jednocześnie. Nasze zwiększone środki bezpieczeństwa pozwalają na usunięcie informacji o aparacie, danych EXIF, w tym lokalizacji GPS, przy jednoczesnej bezstratnej kompresji i szyfrowaniu na poziomie bankowym.

Poznaj różnicę między wersjami WinZip Standard, Pro oraz Enterprise

WinZip

WinZip Standard

WinZip

WinZip Pro

WinZip

WinZip Enterprise

Menedżer obrazów WinZip
WinZip PDF Express
Możliwości konwersji wsadowej
WinZip SafeShare
WinZip Share Express
Obsługa dysków Personal Cloud NAS
Podpisuj nowe i istniejące pliki PDF
Połącz funkcje PDF
Wyszukiwarka duplikatów plików WinZip
Bezpieczna kopia zapasowa WinZip
Automatyczne czyszczenie i porządkowanie komputera
Automatycznie zapisuj pliki w chmurze
Zaktualizuj zawartość pliku Zip, aby była zgodna ze źródłem
Przeciągnij i upuść opcję „Dodaj do Zip” w okienku plików programu WinZip.
Technologia Direct Access zapewniająca szybsze wyświetlanie i rozpakowywanie.
Wykonaj konwersję plików przed spakowaniem.
Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDWZ28PROML
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11,10 (1803) 64-bitowy
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
235 MB
Ekran
minimum 800 x 600
Karta sieciowa
W przypadku licencji dla jednego użytkownika wymagane jest aktywne połączenie internetowe.