CorelCAD 2023 MULTI Win/Mac – licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelCAD 2023 dla instytucji rządowych

Osiągaj najlepsze rezultaty dzięki CorelCAD™ 2023, przystępnemu cenowo zestawowi zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D, opracowanych z myślą o oczekujących precyzji profesjonalistach z dziedziny architektury, inżynierii, budownictwa oraz produkcji. Urzeczywistnij wizualizacje w systemie Windows lub macOS dzięki natywnej obsłudze formatu plików DWG, umożliwiającej wydajną współpracę, oraz obsłudze formatu STL, zapewniającej produktywne publikowanie elementów 3D.

Funkcje programu CorelDraw Graphics Suite 2023

Rysowanie 2D i 3D

Łatwe przekształcanie

Tryb współpracy

Modelowanie 3D

Zgodność wielu formatów

Druk 3D - plik STL

Aplikacja na urządzenia mobilne

Udoskonalone tworzenie plików PDF

Program CAD do rysowania 2D oraz projektowania i druku 3D

Szybkie opracowywanie koncepcji

Poznaj potencjał CorelCAD, zestawu zaawansowanych narzędzi do projektowania opracowanych specjalnie z myślą o profesjonalistach z dziedziny produkcji, budownictwa i inżynierii. Twórz koncepcje, planuj, szkicuj i edytuj, wykorzystując oprogramowanie CAD najwyższej jakości. Rozbudowany zestaw funkcji pozwala tworzyć dopracowane rysunki dwuwymiarowe.

Łatwe przekształcanie

Zaopatrz się w zaawansowane narzędzia i funkcje CAD, które umożliwiają przenoszenie rysunków 2D na modele 3D kilkoma kliknięciami. Program CorelCAD zapewnia szybką realizację projektów zgodnie z określonymi specyfikacjami i parametrami.

Precyzja finalnych rezultatów

Uzyskuj lepsze efekty pracy dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do projektowania 3D, które umożliwia opracowywanie tekstów, grafik i fizycznych prototypów. Pełen zestaw narzędzi, w jakie jest wyposażony program CorelCAD, pozwala na wykonanie prawie każdego zadania projektowania technicznego, ułatwiając współpracę pomiędzy osobami i jednostkami zaangażowanymi w projekt. Druk trójwymiarowy jest prosty dzięki obsłudze plików STL na potrzeby prac na drukarkach 3D lub innych sposobów finalizacji.

Efektywna realizacja zadań

Dzięki programowi CorelCAD sprawnie i terminowo zrealizujesz dopracowane szczegółowe projekty. W pełni natywna obsługa plików DWG najnowszej wersji programu AutoCAD umożliwia projektantom płynną współpracę. Oprogramowanie CAD dopasowuje się do dowolnego środowiska pracy, wykorzystując wyjątkowe opcje dostosowywania i automatyzacji.

Nowości w programie CorelCAD 2023

Paleta porównywania rysunków

Porównuj dwa pliki poprzez wyróżnienie kolorami, aby śledzić zmiany, pokazuj wiele wariantów tego samego projektu i określaj punkty „przed i po” w toku pracy.

Udoskonalone polecenie Wzór

Duplikuj obiekty i wzory wzdłuż ścieżki w tej samej perspektywie dzięki usprawnieniu powiązań w poleceniu Wzór. Możesz teraz powielać obiekty i wzory wzdłuż ścieżki liniowej lub okrężnej.

Przekształcaj bloki dynamiczne w niestandardowe

Zapisuj zmiany w definicjach bloków dynamicznych, przekształcając je w bloki niestandardowe oraz uzyskując większą kontrolę i możliwości edycji plików.

Zmodernizowane okno dialogowe drukowania*

Korzystaj z prostszego procesu drukowania dzięki zgromadzeniu wielu opcji w jednym miejscu oraz zapewnieniu dodatkowych opcji wyświetlania i większej kontroli.

Zmodernizowane okno dialogowe drukowania

Poprawienie ścieżki dźwiękowej nie wymaga przejścia do innego programu czy okna. Teraz można dopasować wzmocnienie wprost na klipie. Słuchając i oglądając wykresy, łatwo dopasujesz głośność klipu do sąsiadujących klipów. Kształt fali jest płynnie skalowany (w czasie rzeczywistym) zgodnie ze zmianami amplitudy.

Powiązania wzorów

Korzystaj z powiązań w poleceniu Wzór, aby duplikować obiekty i wzory wzdłuż ścieżki w tej samej perspektywie i szybko tworzyć większe, bardziej złożone grafiki.

Przystępne cenowo oprogramowanie oferujące standardowe funkcje CAD

Dzięki zaawansowanemu zestawowi narzędzi do projektowania wbudowanych w wiodący na rynku program CAD — CorelCAD 2023 — łatwo jest uzyskać profesjonalne rezultaty.

Wydajność

Szkicowanie
dwuwymiarowe

Modelowanie 3D

Dodawanie komentarzy i współpraca

Zgodność

Zgodność CorelCAD

Obsługa różnych platform, opcji drukowania i urządzeń peryferyjnych sprawia, że CorelCAD jest wyróżniającym się produktem

Obsługa platform

Korzystaj z natywnych funkcji oprogramowania CAD w systemie Windows lub Mac, m.in. standardowych funkcji i obsługi najnowszych systemów operacyjnych.

Druk 3D

Możliwość eksportu brył 3D do pliku STL, najczęściej stosowanego formatu pliku wydruków 3D. Obsługa plików STL pozwala na druk prototypów 3D bezpośrednio na drukarkach 3D lub wysłanie ich do firm świadczących takiego typu usługi.

Mysz trójwymiarowa

Nawigowanie trójwymiarowe dzięki obsłudze urządzeń wejściowych firmy 3Dconnexion*. Obracanie rysunków dwu- i trójwymiarowych przez poruszanie drążka myszy 3D. Przyciskom myszy 3D można przypisać preferowane ustawienia nawigacji lub niestandardowe polecenia.

Funkcje i pliki programu AutoCAD

Otwieraj, edytuj i zapisuj pliki w najnowszym formacie DWG programu AutoCAD, umożliwiając płynną współpracę pomiędzy współpracownikami i partnerami biznesowymi. Łatwo edytuj dynamiczne bloki z programu AutoCAD, korzystając z obsługi plików w formacie DWG.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Projektowanie i dodawanie adnotacji także poza biurem w aplikacji CorelCAD Mobile na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja CorelCAD Mobile jest dostępna jako bezpłatne uzupełnienie. Wyposażona jest w opcje wyświetlania plików DWG 2D i 3D, tworzenia podstawowych notatek oraz udostępniania plików DWG.

Obsługa formatów plików

Program CorelCAD obsługuje popularne formaty plików, w tym PDF, SVG, EPS, DWF, STL, SAT, SHP i DWS. Program CorelCAD dla systemu Windows obsługuje importowanie i eksportowanie plików CorelDRAW (CDR) oraz Corel DESIGNER (DES)*.

Obsługa plików programów CorelDRAW i Corel DESIGNER*

Możesz z łatwością importować i eksportować pliki programów CorelDRAW® (CDR) i Corel DESIGNER™ (DES) do programu CorelCAD w systemie Windows, uzyskując płynny tok pracy między programem CAD i aplikacjami graficznymi.

Tworzenie adnotacji i oznaczanie

Dodawaj nagrane wiadomości, przypomnienia lub instrukcje na rysunkach, korzystając z narzędzia do tworzenia notatek głosowych. Po zaznaczeniu lub zamaskowaniu części rysunku nie będą one powiązane z komentarzem.

Mobilny CorelCAD!

Aplikacja CorelCAD Mobile pozwala na błyskawiczne korzystanie z opcji projektowania i dodawania komentarzy. Jest to aplikacja uzupełniająca, dostępna w ramach subskrypcji na urządzeniach iPad i iPhone, do pobrania w serwisie iTunes, a także na tabletach i smartfonach z systemem Android, do pobrania w sklepie Google Play. Subskrybenci aplikacji mają dostęp do pełnego zestawu narzędzi do tworzenia i edycji rysunków 2D oraz wyświetlania modeli 3D, jak również do zaawansowanych funkcji dodawania komentarzy. W trybie pracy bezpłatnej aplikacja pozwala na korzystanie z narzędzi do wyświetlania modeli 2D i 3D w formacie DWG, podstawowych narzędzi do dodawania komentarzy i dostępu do usług pamięci masowej w chmurze, takich jak Box, Dropbox czy Dysk Google.

Pobierz aplikację CorelCAD Mobile na smartfony i tablety

Aplikacji CorelCAD Mobile można używać na dwa sposoby:

  • Użytkownik może korzystać z BEZPŁATNEJ aplikacji w trybie uproszczonym oferowanej na urządzenia z systemem Android i iOS. Pozwala ona wyświetlać obiekty w trybie 2D i 3D, opracowywać podstawowe komentarze i udostępniać pliki DWG.
  • Wybierz opcję subskrypcji w aplikacji CorelCAD Mobile w celu dokonania zakupu w serwisie iTunes lub sklepie Google Play z poziomu aplikacji, co pozwoli uzyskać dostęp do pełnego zestawu narzędzi do rysowania szkiców 2D i ich edycji, a także do zaawansowanych funkcji dodawania komentarzy i opcji generowania plików PDF.
Rysunki mobilne

Aplikacja CorelCAD Mobile pozwala na udostępnianie plików utworzonych w programie CorelCAD, na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy skorzystać z usługi Box, Dropbox lub Dysk Google, która umożliwia synchronizację danych w chmurze lub ich przechowywanie lokalnie na urządzeniu.

Efektywne spotkania

Zamiast kartki papieru użyj tabletu lub smartfonu, aby komunikować się z klientami i współpracownikami w każdym miejscu. Większość nowoczesnych urządzeń umożliwia podłączenie projektora wideo bezprzewodowo albo za pomocą przejściówki USB na HDMI. Dodatkowo aplikacja CorelCAD Mobile pozwala użytkownikowi edytować rysunek^ i od razu udostępniać jego zmienioną wersję.

Komentarze w każdej sytuacji

W każdej sytuacji masz możliwość dodawania, zmieniania i edytowania ważnych szczegółów projektu, aby na przykład potwierdzić wymiary, poprawić istotne dane lub uzupełnić notatki tekstowe. Wyjątkowe funkcje wstawiania adnotacji, w tym notatek głosowych (VoiceNote^) i obrazkowych (PictureNote^), umożliwiają wykorzystanie zdjęć zrobionych aparatem urządzenia mobilnego lub nagrań głosowych i dodanie ich we właściwe miejsce rysunku.

Błyskawiczne wprowadzanie zmian

Aplikacja CorelCAD Mobile oferuje kolekcję ponad 150 narzędzi niezbędnych do błyskawicznego wprowadzania zmian i poprawek^. Narzędzia 2D pomagają opracowywać lub modyfikować rysunki^ przy wykorzystaniu interfejsu zoptymalizowanego pod kątem obsługi dotykowej i dużej precyzji.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
LCCCAD2023MLPCM4
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Rządowy
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, Windows 10 (64-bit) z najnowszymi aktualizacjami, macOS Big Sur 11.0, macOS Catalina 10.15 lub macOS Mojave 10.14
Procesor
PC: Intel Core 2 Duo lub dwurdzeniowy procesor AMD® Athlon™ x2, MAC: Wielordzeniowy procesor Intel lub Apple M1
Pamięć RAM
4 GB (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym
1,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna
Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
Ekran
Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
Dodatkowe informacje
Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z aplikacjami dodatkowymi
brak