ESET Internet Security (9 stanowisk, 36 miesięcy) - odnowienie
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
9
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
36 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

ESET Internet Security (9 stanowisk, 36 miesięcy) - odnowienie

ESET Internet Security jest nowym rozwiązaniem zapewniającym w pełni zintegrowaną ochronę komputera przed zagrożeniami. Bezpieczeństwo komputera zapewnia najnowsza wersja aparatu skanowania ESET LiveGrid® o szybkim i precyzyjnym działaniu w połączeniu z naszymi niestandardowymi modułami zapory i ochrony przed spamem. W wyniku tego połączenia powstał inteligentny system, który w porę ostrzega przed atakami i szkodliwymi aplikacjami zagrażającymi komputerowi.

Informacja na temat odnowienia licencji

Aby przedłużyć licencję ESET bez konieczności podawania danych z poprzedniej licencji, konieczne jest wybranie opcji przedłużenia dla tej samej liczby urządzeń, która była objęta kończącą się licencją. Nie ma możliwości zmiany ilości urządzeń objętych licencją ani przejścia na inny typ licencji w tym procesie. Ponadto, jeśli poprzednia licencja już wygasła, ważne jest sprawdzenie, czy nie upłynął maksymalny czas 2 miesięcy, po którym przedłużenie licencji nie jest już możliwe. Jeżeli chcą Państwo zwiększyć liczbę stanowisk należy zakupić nową licencję.

Idealny dla użytkowników, którzy troszczą się o swoją prywatność podczas korzystania z Internetu do zakupów, bankowości elektronicznej, pracy i komunikacji.

ESET Internet Security to kompletne rozwiązanie zabezpieczające, połączenie maksymalnej ochrony i minimalnego obciążenia systemu. Zaawansowane techniki oparte na sztucznej inteligencji potrafią zapobiegać przenikaniu do systemu wirusów, oprogramowania spyware, koni trojańskich, robaków, oprogramowania adware i programów typu rootkit oraz innych ataków bez obniżania wydajności komputera czy zakłócania jego pracy.

Funkcje ESET Internet Security

Ochrona Antywirus i antyspyware

Antyphishing

Ostrzeżenie przed nieznaną siecią

Blokada programów typu exploit

Skanowanie podczas pobierania plików

System zapobiegania włamaniom działający na hoście (HIPS)

Kontrola rodzicielska

Lokalizacja urządzenia

Monitor sieci domowej

Ochrona bankowości internetowej

Ochrona przed ransomware

Bezpłatna pomoc techniczna w języku polskim

ESET Internet Security

Z licencją ESET Internet Security to Ty decydujesz jakie aplikacje instalujesz na swoich urządzeniach. Wskazując przy zakupie liczbę stanowisk, określasz ile urządzeń/systemów chcesz chronić.

Wyjątkowo opłacalne

Kupując jedną licencję na kilka stanowisk płacisz mniej, niż gdybyś kupował oddzielnie kilka licencji dla programów ESET.

Chroń wszystkie swoje urządzenia

Niezależnie czy korzystasz z komputera PC, Mac, stacji roboczej z Linuxem lub urządzenia mobilnego – wszystkie te sprzęty możesz chronić jedną licencją ESET.

Skomponuj swój pakiet programów

Wybierz, które programy ESET chcesz wykorzystywać, zainstaluj je na swoich urządzeniach i korzystaj z Internetu bez obaw.

Legendarna ochrona

ESET Internet Security chroni przed wirusami, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Zabezpiecza przed wirusami szyfrującymi (ransomware) oraz phishingiem. Utrzymuje wydajność komputera na niezmienionym poziomie.

Legendarna ochrona

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.

Bezpieczne zakupy i przelewy w Internecie

Zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem do komputera i Twoich danych. Specjalnie zabezpieczona przeglądarka chroni podczas realizowania przelewów online i korzystania z e-portfeli.

Ochrona sieci domowej

Zabezpiecz swój domowy router i sprawdzaj bezpieczeństwo podłączonych do niego urządzeń. Zabezpiecz się przed niepowołanym dostępem do Twojej kamery internetowej.

Ochrona przed wirusami z ESET Internet Security

Podczas użytkowania komputera — zwłaszcza w trakcie przeglądania witryn internetowych — należy pamiętać, że żaden program antywirusowy na świecie nie może całkowicie wyeliminować zagrożenia powodowanego przez infekcje i zdalne ataki. Aby zapewnić maksymalną ochronę i wygodę, należy korzystać z programu antywirusowego w odpowiedni sposób i przestrzegać podstawowych reguł w internecie.

Skuteczna ochrona przedzagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym ponad 5 milionów Polaków. ESET Internet Security eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dodatkowo blokada programów typu exploit uchroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych. Zabezpieczenie antyphishingowe sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o wyłudzenie Twoich najcenniejszych danych, takich jak loginy i hasła.

Ciesz się niezmienioną wydajnością swojego komputera

ESET Internet Security działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzień. Dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii dłużej przeglądaj strony internetowe na swoim laptopie. Ciesz się ulubioną grą lub filmem bez zakłóceń za sprawą trybu gier.

Chroń swoją prywatność

Powstrzymaj hakerów przed kradzieżą danych Twojego konta bankowego. Chroń swoje prywatne dane przed zaszyfrowaniem przez zagrożenia ransomware. Zabezpiecz dodatkowo swoją kamerę internetową przed podglądaczami i zablokuj dostęp do swojej domowej sieci Wi-Fi nieproszonym gościom.

Zadbaj, by Twoje dzieci poznały tylko dobre strony Internetu

Chroń swoje pociechy przed nieodpowiednimi treściami w Internecie. Określ, które z ponad 20 kategorii tematycznych mają być dla nich niedostępne lub dodaj własne strony na listę blokowanych.

Anti-Theft: zlokalizuj skradziony laptop

Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia. Utwórz konto w serwisie my.eset.com i lokalizuj utracone urządzenie na mapie.

Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www, podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków). Chroni przed atakami wykorzystującymi homoglify, podmieniającymi wybrane znaki w linkach na symbole o identycznym wyglądzie.

Twoje licencje w jednym miejscu

Kontroluj posiadane licencje na my.eset.com

Stwórz bezpłatne konto na my.eset.com i zyskaj dostęp m.in. do informacji nt. wszystkich posiadanych programów ESET oraz liczbie chronionych urządzeń.

Poznaj różnicę między wersjami ESET NOD32 Antivirus, Internet Security oraz Smart Security Premium

ESET

NOD32 Antivirus

ESET

Internet Security

ESET

Smart Security Premium

Ochrona dla Windows
Wielokrotnie nagradzany antywirus

Niezawodne wykrywanie zagrożeń

Ochrona przed ransomware

Chroń swoje dane przed zaszyfrowaniem

Ochrona przed hakerami

Chroń swój komputer przed nieuprawnionym dostępem

Bezpieczna bankowość internetowa

Przelewy online pod ochroną

Ochrona urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi

Regularna kontrola zabezpieczeń domowego routera

Wszystkie hasła w jednym miejscu

Bezpiecznie gromadź i generuj nowe hasła

Ochrona Twoich prywatnych danych

Szyfruj foldery oraz dyski USB

Ochrona dla Androida
Ochrona smartfonów i tabletów

Wiodące rozwiązanie do ochrony urządzeń z systemem Android

Ochrona przed ransomware

Chroń swoje dane przed zaszyfrowaniem

Ochrona przed ransomware

Chroń swoje dane przed zaszyfrowaniem

Ochrona danych

Chroń swoje dane przed nieuprawnionym dostępem

Ochrona urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi

Regularna kontrola zabezpieczeń domowego routera

Lokalizacja urządzenia

Znajdź swój telefon w razie zgubienia lub kradzieży

Ochrona dla macOS
Ochrona przed ransomware

Chroń swoje dane przed zaszyfrowaniem

Ochrona przed hakerami

Chroń swój komputer przed nieuprawnionym dostępem

Ochrona urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi

Regularna kontrola zabezpieczeń domowego routera

Ochrona dla Linuxa
Niewielki wpływ na wydajność komputera

Zachowaj zasoby na to, co ważne

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
9
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
36 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
EIS-K-3Y-9D
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Najnowsza wersja:
2024
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10
Procesor
Intel lub AMD x86-x64
Pamięć RAM
100 MB
Karta sieciowa
Połączenie z internetem wymagane do pobrania oprogramowania oraz aktywacji