Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Podstawowe rozwiązanie dla firm, które potrzebują klasycznych aplikacji pakietu Office.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Wkrocz w nową erę pakietu Office, pobierając cyfrowe oprogramowanie Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, zawierające wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego. Uaktualnione programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas i elegancki, nowoczesny wygląd. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program OneNote jest niezbędny dla uczniów, którzy muszą mieć możliwość przechowywania notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, audio i wideo w jednym uproszczonym interfejsie. Podczas zajęć możesz rysować, notować i pisać notatki, aby móc z nich skorzystać później. Word, Excel i PowerPoint mają nowy, piękny wygląd, który pozwala skupić się na pracy bez rozpraszania.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie dobrze na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma wiele funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę danych przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do użytku biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory za pomocą pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

Funkcje Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Dzięki Cloud łączycie się z innymi użytkownikami poprzez sieć, mając wspólny dostęp do plików, które są teraz przestrzennie elastyczne

Office Online synchronizuje się z kontem OneDrive, dzięki temu możecie Państwo przeglądać i edytować swoje zdjęcia, dokumenty i inne pliki z dowolnego miejsca

Możliwość współpracy w sieci w czasie rzeczywistym pozwala na jednoczesną edycję dokumentów

Z nowymi szablonami Word i Excel oraz opcją przedstawiania prezentacji PowerPoint w formacie panoramicznym, możecie Państwo swoje idee prezentować jeszcze atrakcyjniej

W Excel, tylko jednym kliknięciem dokonujecie analiz, przewidujecie trendy

„Clutter” czuwa, aby skrzynka odbiorcza Outlook była zawsze wysprzątana

Asystent „Tell Me” pomaga w wyszukiwaniu ważnych funkcji w programach

Poszczególne programy potrafią się uczyć, analizując sposoby Państwa pracy i powtarzające się w niej wzorce

„Insights” powiązany z wyszukiwarką Microsoft Bing, umożliwia prosto z programu Office, zdobywanie informacji kontekstowych(zdjęcia, wpisy w Wikipedii, itp.)

„Black Theme” dostarcza teraz ciemniejsze tapety, przez co praca staje się bardziej komfortowa

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Professional, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego . Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program Outlook 2016

Outlook

Efektywnie zarządzaj pocztą e-mail , kalendarzem , kontaktami i zadaniami . Wsparcie Push email zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej. Widok konwersacji grupuje powiązane wiadomości i kalendarze, umożliwiając operatorowi przeglądanie obu programów obok siebie. Z Outlook 2016 planowanie harmonogramu nigdy nie było prostsze.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Współtworzenie w czasie rzeczywistym: dokumenty, które zapisujesz w OneDrive lub SharePoint, a następnie udostępniasz swoim współpracownikom, można edytować (za pomocą programu Word 2016 lub Word Online) w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Ty i Twoi współpracownicy będziecie mogli zobaczyć efekty natychmiast.

Excel

Tabele przestawne zostały ożywione za pomocą paska wyszukiwania, co znacznie ułatwiło życie w przypadku dużych zestawów danych z wieloma różnymi polami. Po prostu wyszukaj pole, którego szukasz, a pojawi się ono, abyś mógł je wybrać.

PowerPoint

PowerPoint 2016 ma teraz łatwe w użyciu i bardziej niezawodne narzędzie do osadzania linków do kodu wideo z witryn internetowych, takich jak YouTube. Po prostu skopiuj kod osadzania ze strony internetowej, a następnie kliknij Wstaw - Wideo - Wideo online. Wklej kod w polu obok „Z kodu osadzania wideo”.

Outlook

Wreszcie w programie Outlook 2016 jest możliwość wyświetlenia pierwszego zdania wiadomości tuż pod nagłówkiem wiadomości, dzięki czemu wiesz, co zawiera wiadomość, bez konieczności jej otwierania.

OneNote

Gdy zdecydujesz się wstawić plik do notatek, OneNote oferuje teraz nową opcję „Prześlij do OneDrive i wstaw łącze”. Przechowywanie załączników plików w chmurze zamiast w notesie sprawia, że ​​notatki są łatwiejsze w zarządzaniu i umożliwia łatwiejszą współpracę z innymi osobami.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
T5D-02316
Programy:
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10