Microsoft Access 2016
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Access 2016

Program Access 2016

Microsoft Access 2016 to najlepszy system zarządzania bazą danych. Kontynuując innowacyjne elementy wprowadzone w poprzednich dwóch wersjach, Access 2016 ma wszystkie niezbędne funkcje i poprawki, aby stać się głównym elementem Twojej pracy nad oprogramowaniem, nawet jeśli nie jesteś programistą. Dzięki niewielkim ulepszeniom w ogólnym wyglądzie, licznym nowym dodatkom oferującym dodatkową dostępność i wsparcie, a także ciągłemu koncentrowaniu się na tworzeniu aplikacji, program bazy danych firmy Microsoft dopracowuje Twoje doświadczenie do perfekcji i sprawia, że ​​Twoja praca będzie wydajniejsza i przyjemniejsza.

Funkcje programu Microsoft Access 2016

  • Menedżera tabel połączonych
  • Przechowywanie danych w bazach danych w chmurze
  • Łączenie i analizowanie danych
  • Integracja danych z aplikacjami i źródłami danych
  • Funkcja “TellMe”

Zarządzaj wszystkimi źródłami danych

Połącz, przeglądaj i zarządzaj wszystkimi źródłami danych za pomocą Menedżera tabel połączonych w jednej z najnowszych wersji programu Microsoft Access.

Zintegruj dane z aplikacji i źródeł danych

Wyświetl i wyeksportuj wszystkie używane zewnętrzne źródła danych. Biblioteka łączników w programie Access oferuje wiele sposobów integracji danych z aplikacji i źródeł danych, które napędzają Twoją firmę. Zintegrowane scenariusze w nowoczesnych źródłach danych generują zagregowane wizualizacje i szczegółowe informacje w znanym interfejsie programu Access.

Przechowuj dane Access w bazach danych w chmurze

Dane programu Access mogą być przechowywane w różnych bazach danych w chmurze, dzięki czemu są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek, a aplikacje Access można udostępniać współpracownikom.

Z łatwością twórz aplikacje Zarządzaj wszystkimi źródłami danych za pomocą Menedżera tabel połączonych przy użyciu programu Access 2016.

  • Użyj biblioteki Connector, aby zintegrować scenariusze z nowym źródłem danych w celu wygenerowania zagregowanych informacji i wizualizacji.
  • Twórz aplikacje dostosowane do potrzeb Twojej firmy i szybko wprowadzaj zmiany w aplikacji, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom organizacyjnym.

Dlaczego warto wybrać program Access 2016 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do zarządzania bazami danych firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do zarządzania i analizowania danych to Access 2016 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
077-07131
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Ekran
1280 x 800