• Obniżka

Microsoft Access 2016

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
419,00 zł
319,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Access 2016 - Opis produktu

Microsoft Access 2016 stanowi rozbudowany program bazy danych, który pozwala na gromadzenie danych, zarządzanie a następnie publikowanie w trybie offline lub internecie. Program ten możecie Państwo wykorzystywać do zakładania małych baz danych do użytku osobistego albo dużych baz danych w firmach. Ponieważ Office Access 2016 można łączyć z takimi produktami jak Office 365 i/lub SharePoint, dlatego istnieje możliwość udostępniania gotowych baz danych innym użytkownikom i pracownikom szybko, łatwo i w dowolnym miejscu.

Efektywne zarządzanie bazami danych przy pomocy programu Microsoft Access 2016

Dzięki MS Access 2016, który jest częścią pakietu Office-Pakietu, możecie tworzyć Państwo bazy danych, formularze lub nawet obszerne raporty. Wraz z programem dostarczone zostaje wiele gotowych szablonów, jak na przykład: bazy danych kontaktów, zarządzanie zadaniami, projektami, śledzenie problemów. Alternatywnie można wygenerować w programie Access 2016 całkowicie nowa baze danych, indywidualnie dopasowana do Państwa wymagań.  

Nigdy nie stracicie z oczu Waszego klienta, umieszczając w Office Access 2016 jego zdjęcia, numery telefonów, adresy e-mail i inne dane. Do wszystkich istotnych informacji, niezbędnych w codziennej pracy macie Państwo dostęp w sposób intuicyjny, szybki i jasny. Sami, przy pomocy paru kliknięć myszką, tworzycie Państwo tabele podobne do Excel, uzupełniając je ważnymi informacjami, zdjęciami oraz plikami PDF.

Ważne funkcje programu Microsoft Access 2016:

Zarządzajcie Państwo bazami danych dowolnego rodzaju: od projektów, poprzez listy zadań, książki adresowe, aż do ewidencji aktywów, czy śledzenia zapasów towaru. Korzystajcie Państwo z różnych funkcji programu MS Access 2016, które znacie z innych programów Office. Dzielcie się całymi bazami danych i współpracujcie nad dokumentami z kolegami poprzez Office365 i za pośrednictwem połączenia SharePoint. Generujcie w ciągu kilku sekund odpowiednie typy baz danych, dzięki integracji nowych typów szablonów, które obejmują większość aplikacji. Importujcie do programu bazy danych istniejące rejestry: zdjęcia, pliki PDF, dokumenty Excel,dane SQL oraz inne. Używajcie Państwo Access 2016 do tworzenia krótkich podsumowań jak i rozległych raportów z codziennej pracy z Waszymi bazami daych.

Indywidualne aplikacje Web-Access-App MS Access 2016

Jeśli pracujecie Państwo wspólnie z kolegami, przy pomocy Access 2016 możecie bardzo łatwo tworzyć wydajne Web-Access-Apps: Kompletne struktury baz danych i wszystkie niezbedne formularze potrzebne do przetwarzania danych sa równień tutaj zintegrowane. Ten Apps funkcjonuje przy współpracy z dowolnie wybraną przeglądarka, nawet jesli Office Access 2016 nie jest na urządzeniu odbiorcy zainstalowany.

Microsoft Access dokonuje to poprzez połączenie z Office 365 i/lub SharePoint, dzięki czemu wraz z kolegami możecie Państwo pracować nad bazą danych. Ponieważ Access 2016 zapewnia taki sam interfejs użytkownika, jak inne aplikacje pakietu serii Office-2016, istnieje możliwość utworzenia nowej bazy danych w ciągu kilku minut. Chcielibyście Państwo umieścić istniejącą bazę danych w programie Microsoft Access 2016? Ten program bazy danych, dokładnie w tym celu stworzony, pozwala na import dokumentów Excel lub baz danych SQL.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7 albo wyżej
Windows 10 Server
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Procesor 86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Pamięć RAM  1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej pamiąci na dysku
Karta graficzna  Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Karta dźwiękowa bez wymagań