• Obniżka

Microsoft Project 2013 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
100030-PL
1 449,00 zł
1 249,00 zł Zniżka 200,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Project 2013 Standard - Opis produktu

Dzięki Microsoft Project Standard 2013 otrzymujecie Państwo do ręki kompleksowy program do zarządzania projektami. Jest on przeznaczony dla małych przedsiębiorstw oraz dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub wykonujacych wolne zawody. Z MS Project Standard 2013 zarządzacie Państwo kosztami, czasem trwania i warunkami realizacji projektu. Daje to możliwość zorientowania się na pierwszy rzut oka, czy projekt ma szansę realizacji, czy też nie. Możecie tu również łatwo zarządzać długoterminowymi strategiami.

Uproszczone zarządzanie projektami w Microsoft Project Standard 2013

Stworzcie Państwo z Project Standard  2013 dowolny projekt i ustalcie przy tym, ile czasu potrzeba Wam do jego realizacji. Sprecyzujcie przy tym: ilu pracowników bierze udzial w wykonywaniu zadań, jakie urządzenia są do tego potrzebne, jakie są koszty personelu i sprzętu.  Takie i podobne funkcje, możecie Państwo dodawać w MS Project Standard 2013 , przy pomocy zaledwie kilku kliknieciom myszki.

Project Standard 2013 daje Państwu pełną swobodę. Wykorzystujcie to, tworząc krótkoterminowe projekty, których realizacja nie przekroczy kilku dni lub planujcie z Project 2013 Standard długoterminowe strategie , które przeprowadzane będą przez miesiące czy lata. Ten manager zarządzania projektami może być wykorzystywany zarówno przez osoby samozatrudnione jak i  przedsiebiorstwa, które pragną swoją przyszłość planować sprawniej, szybciej i przejrzyściej.

Ważne funkcje w programie Microsoft Project 2013 Standard

  • Twórzcie Państwo swoje nowe projekty przy pomocy kliknięcia myszki i dodawajcie istotne dla siebie informacje na przejrzysty diagram Gantta.
  • Korzystajcie z Project 2013 Standard, zarządzajac zasobami oraz pracownikami.
  • Dzięki managerowi projektu uzyskujecie błyskawiczny  wgląd w przewidywane koszty w całym okresie realizacji projektu.
  • Zaufajcie w Project Standard 2013 sprawdzonemu interfejsowi, który poznaliscie już Państwo w innych programach Office firmy Microsoft.
  • Zaplanujcie dla siebie i swoich pracowników krótką akcję albo długoterminową strategię – sami decydujecie, jak wykorzystać Microsoft Project Standard 2013.
  • Zautomatyzowane procesy pracy wskażą na bieżące konflikty  oraz niefunkcjonujace pomysły i pozwolą szybko na nie reagować.

Automatyzacja procesów w MS Project Standard 2013

Liczne automatyzacje w Project 2013 Standard znacznie ułatwią Państwu tworzenie projektu. Przez przypadek przydzieliliście Państwo jednego pracownika do dwóch zadań? Microsoft Project 2013 Standard ostrzeże Państwa przed tym konfliktem. Dzięki takim i innym funkcjom, szybko i bezbłędnie rozdysponujecie Państwo dostępne zasoby. Zmiany, które wprowadzicie Państwo w jednym fragmencie projektu, automatycznie wpływają na wszystkie inne elementy przedsiewzięcia w Microsoft Project Standard 2013.

Ponadto wykorzystujecie Państwo w Project 2013 Standard, interfejs który znacie już z Office, wobec tego praca staje się dla Was całkowicie komfortowa. Intuicyjne menu w Microsoft Project Standard 2013 zapewnia Państwu szybki dostęp do wszystkich ważnych funkcji. Dzięki zastosowaniu Project Standard 2013, otrzymujecie Państwo możliwość ukazania kompleksowych programów w dużym uproszczeniu, tworząc w ten sposób innowacyjny i ujmujący design.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10,
Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0- lub nowszym
Karta dźwiękowa bez wymagań