• Obniżka

Windows Server 2012 R2 DataCenter

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
10 499,00 zł
9 999,00 zł Zniżka 500,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter - Opis produktu

Windows Server 2012 R2 DataCenter fimy Microsoft  oferuje Panstwu aktualny system operacyjny dla serwera, który koncentruje się głownie na wirtualizacji i przechowywaniu danych w chmurze. Windows Server DataCenter 2012 R2 wnosi nie tylko nowy interfejs użytkownika, ale także zapewnia Państwu wiele nowych funkcji i ulepszeń, głownie w zakresie pracy w sieci, aplikacji, platform internetowych, przechowywania danych, wirtualnej infrastruktury oraz ochrony informacji i dostępu do nich. Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter zwiększa także produktywność i wydajność Waszego serwera.

Efektywna praca z Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter

Decydując się na zakup Win Server 2012 R2 DataCenter, zarówno w mały firmach jak i dużych przedsiębiorstwach, dzięki wyraźnej poprawie wydajności i skalowalności, macie Państwo możliwość podołać każdej, nawet krytycznej ilości pracy. W celu zapewnienia zwiększonej ochrony przed skutkami awarii, wprowadzono w Windows Server Datacenter 2012 R2 stabilne systemy przywracania i odzyskiwania danych. Dzięki rozszerzonemu systemowi wsparcia dla otwartych framework, Windows Server 2012 R2 DataCenter umożliwia Państwu na tworzenie nowych aplikacji i stron internetowych.

Większa elastyczność dzięki wirtualizacji i Cloud Services

Win Server 2012 R2 DataCenter pozwala stworzyć wirtualną infrastrukturę interfejsu. Za pomocą przenoszenia aplikacji na usługodawców, możecie Państwo w lokalnych centrach obliczeniowych, jak i w chmurze publicznej skalować swoje aplikacje i bez żadnych problemów elastycznie udostępniać. Liczne opcje przechowywania oraz powielania VHD w Windows 2012 R2 DataCenter, oszczędza Państwu kosztów składowania. Nowoczesny interfejs pochodzi z wersji Microsoft Windows 8, co ułatwia Państwu obsługe systemu, dzięki ekranowi dotykowemu.

Głowna różnica pomiędzy Windows Server 2012 DataCenter i jego standardowa wersja jest to, ze ta ostatnia ograniczona jest w liczbie możliwych wirtualnych maszyn do dwóch, podczas gdy w edycji DataCenter, liczba ta jest nieograniczona. Wymagania systemowe dla system Windows Server DataCenter 2012 R2  odpowiadaja tym z poprzedniej wersji systemu, przy czym sa tu obsługiwane 2 procesory.

Nowe funkcje w systemie Win Server 2012 R2 DataCenter

Niezawodny system Windows Server R2 DataCenter przekonuje do siebie  nie tylko znaczną optymalizacją wydajnosci, ale także wieloma nowymi programami i funkcjami.

  • Microsoft Windows Azure: Backup serwera w chmurze
  • Nowoczesny interfejs: zoptymalizowany dzięki funkcji Touchscreen
  • Nowy manager zadań: zoptymaliowany proces i wygląd
  • PowerShell 3.0 : ulepszone zarządzanie ustawieniami systemu
  • SMB 3.0 : poprawa dostępności do plików
  • IIS 8.0 : rozszerzony Extended Validation Certificate

Inne nowe funkcje, które w porównaniu z poprzednikiem,oferuje Państwu Windows Server DataCenter 2012 R2, to Tiering, pamiec QoS i VHDX.

Ulepszony system zarządzania danymi

W Win Server 2012 R2 DataCenter, znany system danych NTFS został uzupełniony o nowy system ReFS, który został specjalnie zaprojektowany do przechowywania danych na serwerach, dając przy tym optymalne wsparcie. Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter zapewnia teraz dynamiczną kontrolę dostępu - Dynamic Access Control, gdzie dostęp do danych jest kontrolowany przy pomocy metadanych. Ta nowa funkcja wspomaga technologię Active Directory, między innymi chroniąc dane przed nieautoryzowanym dostępem, w czasie ich przesyłania.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł
Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows Server 2012 R2 Standard
Procesor 1,4-GHz-Procesor z 64 Bit
Pamięć RAM Minimum: 512 MB
Miejsce na dysku twardym 32 GB
Karta graficzna brak wymagań
Karta dźwiękowa brak wymagań