Corel WinZip Mac Edition 10 ENG
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

WinZip Mac - oszczędzaj czas i miejsce na swoim komputerze

WinZip dla komputerów Mac to narzędzie, które znacznie ułatwia proces kompresowania i dekompresowania plików, oferując dostępność jednym kliknięciem, różnorodne układy wyświetlania, wsparcie dla przeciągania i upuszczania, obsługę ponad 12 formatów kompresji oraz bezproblemowe zarządzanie plikami.

Funkcje WinZip dla systemu macOS

Błyskawiczne rozpakowywanie

Błyskawicznie pakuj i rozpakowuj pliki, korzystając z prostych narzędzi typu „przeciągnij i upuść”.Zmniejsz rozmiar pliku, aby szybciej udostępniać pliki i zajmować mniej miejsca i bez problemu pracuj z ponad 12 głównymi formatami plików skompresowanych takimi jak Zip, Zipx, RAR, LHA, 7Z, JAR i WAR.

Szyfrowanie

Zabezpiecz pliki o poufnym charakterze poprzez ich hasłowe zaszyfrowanie i wykorzystaj potężne szyfrowanie AES. Szyfruj poszczególne pliki znajdujące się w spakowanym katalogu. Bez trudu przeglądaj i podwójnie sprawdź swoje hasło za pomocą funkcji Pokaż hasło.

Spakuj i udostępnij

Pakuj i zabezpiecz pliki na komputerze Mac, tworząc mniejsze oraz bardziej bezpieczne załączniki do wiadomości e-mail. Z łatwością organizuj i kompresuj pliki w niewielkie, logiczne grupy, doskonale nadające się do udostępniania.

Połącz się ze swoimi chmurami

Bezpośrednio z WinZip łącz się z usługami iCloud Drive, Dropbox, Google Drive i ZipShare. Bezproblemowo kompresuj i przesyłaj duże pliki lub otwieraj pliki ZIP zapisane w chmurze.

Funkcje napędzające Twoją pracę

Dzięki szerokiej kompatybilności z formatami plików i bezproblemowej integracji z chmurą, WinZip oferuje wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do efektywnej pracy przy pełnej ochronie i zwiększonej produktywności.

Pakuj pliki, aby zaoszczędzić miejsce i przyspieszyć wysyłanie e-maili.

Kompresja plików umożliwia zaoszczędzenie cennego miejsca na dysku, skraca czas przesyłania/pobierania plików oraz pozwala na szybsze i efektywniejsze wysyłanie wiadomości e-mail.

Bezproblemowe udostępnianie usług w chmurze

WinZip Mac 10 dostarcza jeszcze więcej możliwości udostępniania dzięki bezpośrednim integracjom z czołowymi usługami w chmurze. Łącz się prosto z iCloud Drive, Dropbox, Google Drive i ZipShare bezpośrednio z WinZip.

Łatwo udostępniaj spakowane pliki pomiędzy komputerem Mac a PC.

WinZip Mac 10 został specjalnie zaprojektowany z myślą o użytkownikach komputerów Mac, aby pomóc w rozwiązaniu problemu związanego z udostępnianiem lub odbieraniem spakowanych folderów lub archiwów od użytkowników komputerów PC.

Zabezpiecz informacje o charakterze poufnym

Nie ważne, czy dzielisz się istotnymi dokumentami z współpracownikami, przesyłasz poufne pliki przez Internet, czy przechowujesz całe archiwa w domu, WinZip stanowi idealne rozwiązanie do zabezpieczania Twoich informacji przed nieuprawnionym dostępem.

Z łatwością pakuj i udostępniaj pliki

Udostępniaj pliki bez obaw, wiedząc, że są mniejsze, bardziej bezpieczne i łatwiejsze w zarządzaniu.

Sprawdź pozostałe funkcje WinZip, które pomogą Ci w codziennej pracy

Automatyczne oczyszczanie i uporządkowanie komputera

Co może być lepsze od automatycznego oczyszczania? Dzięki tej efektywnej funkcji nie musisz już klikać, aby podjąć działanie; to po prostu się dzieje. Dzięki naszym sprawdzonym narzędziom WinZip pracującym w tle, możesz skonfigurować reguły usuwania starych plików, co pozwala zaoszczędzić miejsce, utrzymać wydajność i zabezpieczyć Twoje pliki.

Folder z plikami udostępnionymi dla Ciebie

Wszystkie twoje pliki w jednym miejscu! Witaj w usprawnionym procesie, który umożliwia natychmiastowe odnalezienie wszystkich plików, udostępnionych tobie przez innych. WinZip obsługuje wiele usług chmurowych, co pozwala ci uzyskać dostęp do plików z Dysku Google, OneDrive i wielu innych dostawców w jednej aplikacji, wspólnie z plikami udostępnionymi przez współpracowników, przyjaciół i rodzinę.

Możliwości wsadowej konwersji

Dzięki tej elastycznej funkcji możesz jednocześnie wykonywać różne zadania konwersji, takie jak konwertowanie plików do lub z formatu PDF, łączenie plików w jeden dokument PDF, zmniejszanie rozmiaru zdjęć, dodawanie podpisów do plików PDF lub umieszczanie znaku wodnego. Wystarczy wybrać pliki, które chcesz przekształcić, a następnie wybrać odpowiednie opcje konwersji, które chcesz zastosować, i gotowe!

Płynnie przełączaj się między Eksploratorem Windows a aplikacją WinZip

Masz opcje! Kliknij prawym przyciskiem myszy na folderze, aby otworzyć plik w programie WinZip lub Eksploratorze Windows. Dzięki jednemu kliknięciu w Eksploratorze możesz przejść do WinZip i uzyskać bezpośredni dostęp do zaawansowanych narzędzi do zarządzania plikami, takich jak zbiorcza zmiana nazw, konwersja i szyfrowanie.

Szybki dostęp do ostatnich kontaktów

Szybszy i bardziej wydajny dostęp do najczęściej używanych kontaktów. WinZip oferuje teraz funkcję szybkiego wyboru odbiorców z listy kontaktów, do których ostatnio wysyłałeś e-maile. Nie musisz już tracić czasu na przeszukiwanie całej książki adresowej!

Obsługa dysków Personal Cloud NAS

Połącz WinZip z usługą Western Digital My Cloud i uzyskaj dostęp do swoich plików w chmurze osobistej, gdziekolwiek się znajdujesz. Podobnie jak w przypadku usług w chmurze, takich jak OneDrive lub Dropbox, możesz używać aplikacji WinZip do przeglądania i zarządzania plikami w domowym środowisku z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia WD My Cloud.

Obsługa dysków Personal Cloud NAS

Połącz WinZip z usługą Western Digital My Cloud i uzyskaj dostęp do swoich plików w chmurze osobistej, gdziekolwiek się znajdujesz. Podobnie jak w przypadku usług w chmurze, takich jak OneDrive lub Dropbox, możesz używać aplikacji WinZip do przeglądania i zarządzania plikami w domowym środowisku z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia WD My Cloud.

Porównanie funkcji WinZip Standard oraz Pro

WinZip

Mac Edition

WinZip

Mac Edition Pro

Obsługa schowka Mac, po prostu skopiuj i wklej pliki z komputera Mac do pliku Zip lub Zipx

Natychmiast konwertuj formaty kompresji LZH, LHA, RAR, 7Z, TAR, Z, GZ, TAZ, TGZ, BZ, XZ lub Z do pliku Zip lub ZipX

Pełna widoczność statystyk kompresji

Zmień rozmiar menedżera plików WinZip

Usprawnij swój przepływ pracy dzięki dodatkowym metodom dodawania plików

Łatwe wdrażanie programu WinZip dla użytkowników biznesowych

Zaktualizuj program WinZip Mac, aby obsługiwać najnowsze zmiany w Dropbox

Zautomatyzuj zadania tworzenia kopii zapasowych za pomocą kilku prostych kliknięć

Usługa w chmurze OneDrive jest teraz obsługiwana

Znak wodny w plikach PDF podczas dodawania do pliku ZIP lub Zipx, zapewniając dodatkową warstwę bezpieczeństwa dokumentów bez skomplikowanych zadań

Zainstaluj z panelu Zip. Opcja instalacji jest teraz dostępna w menu kontekstowym po wybraniu pliku „.app”, „.pkg” lub „.dmg” zawartego w pliku ZIP

Konwertuj obrazy z jednego formatu na inny. Ułatwia udostępnianie obrazów innym osobom poprzez konwersję obrazu do formatu, który może wyświetlić odbiorca

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
ESDWZMAC10EN
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11,10 (1803) 64-bitowy
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
2 GB
Miejsce na dysku twardym
235 MB
Ekran
minimum 800 x 600
Karta sieciowa
W przypadku licencji dla jednego użytkownika wymagane jest aktywne połączenie internetowe.