Malwarebytes Premium (1 urządzenie, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Malwarebytes Premium (1 urządzenie, 12 miesięcy)

Zaawansowany program antywirusowy i chroniący przed złośliwym oprogramowaniem z szybszym i bezpieczniejszym przeglądaniem sieci Web dzięki funkcji BrowserGuard.

Mądrzejszy niż tradycyjny antywirus, niszczy zagrożenia na 40% urządzeń z zainstalowanym tradycyjnym antywirusem.

Przywitaj się z inteligentniejszą i bezpieczniejszą ochroną wszystkich urządzeń Twojej rodziny. Dzięki Malwarebytes otrzymujesz zabezpieczenia oparte na sztucznej inteligencji z najnowszą analizą naszego zespołu ds. wykrywania zagrożeń. Możesz więc spać spokojnie, wiedząc, że znajdujemy i niszczymy ukryte zagrożenia, które przeoczyły tradycyjne programy antywirusowe. Najlepsze jest to, że robimy to wszystko bez obciążania zasobów systemu lub spamowania irytującymi powiadomieniami.

Funkcje Malwarebytes Premium

Chroni przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym

Niszczy ransomware

Chroni przed szkodliwymi witrynami

Czyści i usuwa złośliwe oprogramowanie

Usuwa irytujące reklamy, które Cię śledzą

Blokuje zewnętrzne moduły śledzące reklamy, które gromadzą Twoje dane

Blokuje złośliwe strony internetowe i programy typu cryptojacker w przeglądarce

Malwarebytes Premium Mechanizm Katana

Nasz całkowicie nowy silnik wykrywający znajduje więcej zagrożeń w krótszym czasie i ma mniejszy wpływ na wydajność niż kiedykolwiek wcześniej. Przekazuje również więcej informacji o znajdowanych zagrożeniach, na przykład ich rodzaj i zachowanie, dzięki czemu można podejmować lepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Na przykład zamiast ogólnej nazwy zagrożenia, takiej jak "Malware123", zobaczysz nazwę: "Spyware.PasswordStealer" wraz z łączem do informacji o tym konkretnym zagrożeniu.

Czyści Twój komputer w ciągu kilku minut

Nasz bezpłatny skaner jest tym, co zapewnia nam popularność. Nie tylko znajduje zagrożenia, takie jak złośliwe oprogramowanie i wirusy, ale również potencjalnie niechciane programy, które mogą spowolnić działanie.

Zabezpiecza komputer, pliki i zapewnia prywatność w trybie 24/7

Ochrona w czasie rzeczywistym wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby chronić Cię przed zagrożeniami online, nawet przed takimi, których nikt wcześniej nie widział.

Chroni przed oszustami internetowymi

Rozwiązanie Web Protection blokuje oszustwa internetowe, zainfekowane witryny i złośliwe łącza. Blokuje również oszustwa phishingowe, które wykorzystują fałszywe strony, aby skłonić Cię do ujawnienia prywatnych informacji, takich jak Twoje dane bankowe.

Usuwanie oprogramowania adware i innych niechcianych programów

To rozwiązanie skutecznie eliminuje oprogramowanie typu adware oraz inne potencjalnie niepożądane aplikacje, które mogą negatywnie wpływać na wydajność komputerów Mac. Dzięki temu zapewnia płynność pracy urządzenia bez zakłóceń.

Zabezpieczenie komputerów Mac przed potencjalnymi zagrożeniami

Program automatycznie identyfikuje i usuwa wirusy, ransomware oraz inne szkodliwe oprogramowanie w czasie rzeczywistym, wykorzystując zaawansowane technologie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Dzięki automatycznemu wykrywaniu zagrożeń, zapewnia on ochronę, o której nie musisz się martwić.

Chroni Cię w czasie rzeczywistym przez cały czas.

Blokuje oprogramowanie typu ransomware

Ransomware Protection korzysta z zaawansowanej technologii, aby zapewnić skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu ransomware, które może zablokować dostęp do Twojego komputera oraz plików i zdjęć, żądając okupu w zamian za ich odblokowanie.

Szanuje Twoją przestrzeń

Obecnie proces skanowania zużywa o 50% mniej zasobów procesora niż wcześniej. Dodatkowo, tryb Play Mode pozwala na wyłączenie powiadomień i aktualizacji podczas grania lub oglądania filmów.

Zapewnia bezpieczeństwo w prosty sposób.

Nasz zupełnie nowy interfejs użytkownika sprawia, że dostosowanie ochrony jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz zaplanować skanowanie, dostosować warstwy ochronne i wybrać jeden z trzech trybów skanowania.

Skanowanie z prędkością, na jaką zasługuje Mac

Przeskanowanie komputera Mac zajmuje średnio mniej niż 30 sekund. Możesz uruchomić skaner złośliwego oprogramowania w tle, gdy odpalasz swoją ulubioną grę, a on wykona swoją pracę, kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia rozgrywki. Możesz także dostosować harmonogram skanowania, aby działał wtedy, gdy w ogóle nie korzystasz z komputera Mac - w dowolnym dniu i o dowolnej porze.

Mały rozmiar i minimalne obciążenie zasobów.

Rozmiar programu jest porównywalny do rozmiaru trzech plików muzycznych, co pozwala zachować więcej wolnej przestrzeni na Twoje filmy, utwory i aplikacje.

Blokuje instalację niepożądanych aplikacji.

Blokuje aplikacje od deweloperów, którzy są znani z wydawania niechcianego oprogramowania, takiego jak złośliwe programy, PUP (Potentially Unwanted Programs) lub adware. Funkcja App Block śledzi próby programistów, którzy próbują omijać zabezpieczenia, wydając lekko zmodyfikowane wersje swoich aplikacji.

Malwarebytes kompleksowo chroni Twoje urządzenie z systemem Android

Malwarebytes for Android automatycznie wykrywa i usuwa zagrożenia, takie jak złośliwe programy i oprogramowanie ransomware, zapewniając Ci spokój co do bezpieczeństwa Twojego urządzenia, które używasz codziennie. Dodatkowo, agresywne wykrywanie oprogramowania adware i potencjalnie niepożądanych aplikacji pozwala na zachowanie maksymalnej wydajności Twojego telefonu lub tabletu z systemem Android. Dzięki funkcji kontroli prywatności możesz także monitorować, które aplikacje śledzą Twoją aktywność. Wszystkie te funkcje są dostępne w ramach jednego kompleksowego pakietu oprogramowania.

Wykrywa zagrożenia typu ransomware, jeszcze zanim zdążą zablokować Twoje urządzenie

Ochrona w czasie rzeczywistym umożliwia skuteczne zabezpieczenie urządzenia przed infekcjami. W obliczu rosnących zagrożeń dla urządzeń mobilnych, zaawansowane technologie pozwalają na szybką eliminację potencjalnych niebezpieczeństw, takich jak ransomware, jeszcze zanim zdążą one stać się problemem.

Bezpieczniejsze przeglądaniu Internetu

Program przeskanowuje przeglądarkę Chrome w poszukiwaniu podejrzanych adresów URL prowadzących do stron phishingowych. W przypadku wykrycia zagrożenia informuje użytkownika, zapewniając podwyższone bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci.

Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla telefonów i tabletów.

Kontrola wszystkich aplikacji pod kątem prywatności

Oprogramowanie dokładnie analizuje uprawnienia dostępu każdej zainstalowanej aplikacji na urządzeniu Android, umożliwiając Ci precyzyjne monitorowanie przekazywanych informacji. Teraz możesz łatwo sprawdzić, które aplikacje śledzą Twoją lokalizację, monitorują Twoje połączenia lub generują ukryte opłaty

Rozpoznaje oraz usuwa adware i złośliwe oprogramowanie.

To rozwiązanie przeprowadza szybkie i efektywne skanowanie plików i aplikacji w celu wykrycia złośliwego oprogramowania oraz potencjalnie niepożądanych programów, takich jak blokady ekranu i adware. Dzięki temu zapewnia pełne usunięcie tych zagrożeń i przywraca pełną wydajność urządzenia z systemem Android.

Dowiedz się, który plan jest dla Ciebie odpowiedni:

Malwarebytes

za darmo

Malwarebytes

Premium

Czyści już zainfekowany komputer
Chroni Twoją tożsamość i prywatność przed hakerami
Okres próbny
Chroni Twoje dokumenty, pliki finansowe przed oprogramowaniem ransomware
Okres próbny
Chroni przed złośliwymi i fałszywymi stronami internetowymi
Okres próbny
Zatrzymuje złośliwe oprogramowanie, które obniża wydajność komputera
Okres próbny
Niszczy ataki złośliwego oprogramowania, które uszkadzają Twoje programy
Okres próbny
Zawiesza powiadomienia Malwarebytes podczas gry
Okres próbny
Brute Force i ochrona przed odinstalowaniem*
Okres próbny

* tylko Windows

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android
System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, macOS 10.12 (lub nowszy), Android 9.0 lub nowszy
Procesor
800 MHz lub szybszy z obsługą technologii SSE2
Pamięć RAM
2 GB (64-bit), 1 GB (32-bit)
Miejsce na dysku twardym
250 MB
Ekran
1024x768
Karta sieciowa
Aktywne połączenie internetowe.