Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Podstawowe rozwiązanie pakietu Office dla użytkowników domowych

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Wkrocz w nową erę pakietu Office, pobierając cyfrowe oprogramowanie Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, zawierające wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego. Uaktualnione programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas i elegancki, nowoczesny wygląd. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program OneNote jest niezbędny dla uczniów, którzy muszą mieć możliwość przechowywania notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, audio i wideo w jednym uproszczonym interfejsie. Podczas zajęć możesz rysować, notować i pisać notatki, aby móc z nich skorzystać później. Word, Excel i PowerPoint mają nowy, piękny wygląd, który pozwala skupić się na pracy bez rozpraszania.

Office Home & Student 2016 został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i organizować dzięki funkcjom oszczędzającym czas i nowoczesnemu wyglądowi. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze w usłudze SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp, gdy nie ma Cię w dom.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie dobrze na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma wiele funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę danych przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do użytku biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory za pomocą pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

Funkcje Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Dzięki Cloud łączycie się z innymi użytkownikami poprzez sieć, mając wspólny dostęp do plików, które są teraz przestrzennie elastyczne

Office Online synchronizuje się z kontem OneDrive, dzięki temu możecie Państwo przeglądać i edytować swoje zdjęcia, dokumenty i inne pliki z dowolnego miejsca

Możliwość współpracy w sieci w czasie rzeczywistym pozwala na jednoczesną edycję dokumentów

Z nowymi szablonami Word i Excel oraz opcją przedstawiania prezentacji PowerPoint w formacie panoramicznym, możecie Państwo swoje idee prezentować jeszcze atrakcyjniej

W Excel, tylko jednym kliknięciem dokonujecie analiz, przewidujecie trendy

Asystent „Tell Me” pomaga w wyszukiwaniu ważnych funkcji w programach

Poszczególne programy potrafią się uczyć, analizując sposoby Państwa pracy i powtarzające się w niej wzorce

„Insights” powiązany z wyszukiwarką Microsoft Bing, umożliwia prosto z programu Office, zdobywanie informacji kontekstowych(zdjęcia, wpisy w Wikipedii, itp.)

„Black Theme” dostarcza teraz ciemniejsze tapety, przez co praca staje się bardziej komfortowa

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Home & Student, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego. Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint oraz OneNote i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Współtworzenie w czasie rzeczywistym: dokumenty, które zapisujesz w OneDrive lub SharePoint, a następnie udostępniasz swoim współpracownikom, można edytować (za pomocą programu Word 2016 lub Word Online) w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Ty i Twoi współpracownicy będziecie mogli zobaczyć efekty natychmiast.

Excel

Tabele przestawne zostały ożywione za pomocą paska wyszukiwania, co znacznie ułatwiło życie w przypadku dużych zestawów danych z wieloma różnymi polami. Po prostu wyszukaj pole, którego szukasz, a pojawi się ono, abyś mógł je wybrać.

PowerPoint

PowerPoint 2016 ma teraz łatwe w użyciu i bardziej niezawodne narzędzie do osadzania linków do kodu wideo z witryn internetowych, takich jak YouTube. Po prostu skopiuj kod osadzania ze strony internetowej, a następnie kliknij Wstaw - Wideo - Wideo online. Wklej kod w polu obok „Z kodu osadzania wideo”.

OneNote

Gdy zdecydujesz się wstawić plik do notatek, OneNote oferuje teraz nową opcję „Prześlij do OneDrive i wstaw łącze”. Przechowywanie załączników plików w chmurze zamiast w notesie sprawia, że ​​notatki są łatwiejsze w zarządzaniu i umożliwia łatwiejszą współpracę z innymi osobami.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Typ licencji:
Tylko do użytku domowego
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
79G-04294
Programy:
Excel
OneNote
PowerPoint
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10