• Obniżka

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
65 999,00 zł
64 499,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

SQL Server 2017 Enterprise — łatwe zarządzanie dużymi ilościami danych

Oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise do zarządzania bazami danych w przedsiębiorstwach

Oprogramowanie Microsoft SQL Server od lat wyznacza standardy w zarządzaniu relacyjnymi bazami danych i jest regularnie dostosowywane do wymagań firm i administratorów. Pobierając oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise, użytkownicy otrzymują najnowszą edycję, która oprócz bezpiecznego i łatwego zarządzania złożonymi zbiorami danych oferuje analizę danych w czasie rzeczywistym. Dzięki otwarciu na różne platformy, w tym Docker i Linux, z oprogramowania SQL Server 2017, które łączy w sobie pierwszorzędną wydajność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, mogą teraz korzystać wszyscy użytkownicy.

Dla kogo przeznaczona jest wersja Enterprise oprogramowania SQL Server 2017?

W porównaniu ze standardową wersją oprogramowania SQL Server 2017, wersja Enterprise jest przeznaczona dla firm o określonej wielkości. Oprogramowanie jest zalecane do zarządzania dużymi bazami danych zawierającymi treści o krytycznym znaczeniu dla firmy, w przypadku których wymagana jest regularna ocena oparta o złożone kryteria. Wersja ta zawiera szeroki zestaw dodatkowych funkcji z zakresu analityki biznesowej, które pomagają podejmować decyzje biznesowe w oparciu o solidne podstawy podparte danymi. Zakres funkcji wyraźnie wykracza poza wersję SQL Server 2017 Standard, w przypadku której użytkownicy również mają możliwość nabycia u nas licencji.

Najważniejsze nowości i funkcje specjalne oprogramowania

Największą, przydatną nowością jest otwarcie na użytkowników innych platform, nawet w przypadku stosowanego języka programowania użytkownicy mogą cieszyć się swobodą. Operacyjna analiza w czasie rzeczywistym, dostępna również w wersji standardowej, pozwala na wykonanie do miliona prognoz na sekundę. Dzięki analityce biznesowej typu end-to-end możliwe jest szybkie tworzenie raportów, na podstawie których można podejmować podparte danymi decyzje biznesowe. Do wygenerowanych dokumentów i analiz można również uzyskać dostęp za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Nowością oprogramowania SQL Server 2017 w wersji Enterprise i Standard jest praca z wykorzystaniem rozwiniętego modelu danych, z grafowymi bazami danych. W porównaniu do dotychczasowej wersji Standard uzyskuje się jeszcze większy poziom abstrakcji, dzięki czemu można przeprowadzać dalsze operacje ze zbiorami danych z zakresu sortowania, zarządzania i analizy. Związana jest z tym usprawniona, automatyczna funkcja optymalizacji baz danych. Z każdym SQL Server 2017 Enterprise użytkownik inwestuje w sprawdzony system, który zapewnia pierwszorzędną wydajność, nawet bez regularnej interwencji administratora.

Zaletą dla administratorów jest również funkcja „Resumable Online Index Rebuilt”. Podczas gdy klasyczna operacja przebudowy indeksu powoduje znaczną stratę czasu i zasobów, jej działanie można teraz przerywać i wznawiać w dowolnym momencie. W rezultacie wykonanie operacji przebudowy można przykładowo w sposób regularny przekładać na godziny nocne, podczas których przeprowadzane są tylko procesy wymagające mniejszej ilości zasobów.

Należy ponadto podkreślić, że oprogramowanie SQL Server 2017 zostało wielokrotnie wyróżnione na przestrzeni lat w kategorii ochrony danych. Zwłaszcza w przypadku procesów o krytycznym znaczeniu dla firmy i chronionym zarządzaniu wrażliwymi danymi klientów aspekt bezpieczeństwa jest kluczowy i niezbędny do podejmowania wszystkich odpowiedzialnych działań biznesowych. Korzystając z oprogramowania SQL Server, użytkownicy cieszą się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, co jest korzystne zarówno dla firmy, jak i wszystkich jej klientów.

Pobierz SQL Server 2017 Enterprise

Mimo że uzyskanie licencji możliwe jest w zależności od liczby serwerów / licencji CAL, oprogramowanie Server SQL Server 2017 Enterprise jest nabywane zwykle w zależności od liczby rdzeni. W przypadku wariantu Enterprise użytkowników nie dotyczą ograniczenia dotyczące liczby rdzeni. Za pośrednictwem naszej strony internetowej użytkownicy mogą łatwo i wygodnie pobrać oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise. Bezpośrednio po pobraniu oprogramowania może być ono używane jako pełna wersja w dowolnym celu. Analiza i gromadzenie danych w oprogramowaniu SQL Server 2017 Enterprise podlegają wyłącznie ograniczeniom używanego systemu operacyjnego.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Niezależne od platformy
System operacyjny od Windows 8, od Windows Server 2012, Linux i inne
Procesor co najmniej procesor x64 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz (zalecane 2,0 GHz)
Pamięć RAM co najmniej 1 GB (zalecane 4 GB)
Miejsce na dysku twardym 6 GB
Karta graficzna Karta Super VGA, minimalna rozdzielczość: 800 × 600 pikseli
Karta dźwiękowa brak wymagań